SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Wstawiam jeszcze 2 foto z dzisiaj od Kuby
Jutro DNT, tylko wizyta u fizjo. Potem w weekend poćwiczę, i możliwe, że w pon już do szpitala.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Joooo pierdyle :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rosniesz w oczach:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Ja nie widziałem Przemka około roku - bo w sumie przecież byłeś u mnie w listopadzie na Ustawce w 2019, ale u niego na siłce to z 1,5 roku temu ostatnio i gdybym nie znał jego historii i przejść, z ostatnich miesięcy ,to w zyciu bym nie powiedział, ze miał jakąkolwiek przerwę. Nabity kawał mięcha
Fajnie potrenować w takim towarzystwie i jednocześnie poddać się ocenie, wszystko sie zgadza, plecy były kiedyś nr 1 - teraz są na samym końcu przez te różne kontuzje, ale to moze jeszce uda sie poprawić, z łapami to chyba tylko przeszczep Fotek nie chciałem sobie robić bo wstyd, ale obiecuje,ze kiedys jeszcze zrobimy Tymczasem ciśniemy dalej , bo zostały nam 45 dni do najważniejszego eventu w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Chyba jeden z najlepszych powrotów na forum.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Dziękuję Ale to ciągle nie to, ciągle daleko do tego czego od siebie oczekuję. O prawdziwym powrocie będzie można mówić dopiero jak uda się wystartować. A dla mnie start dla samego startu nie ma żadnego sensu, jak już jadę, to po wygraną. Niezależnie od przeszłości, przebytej drogi. Póki co faki bliższy cel, to dobra forma na ustawkę. Taka, żeby każdy już zapomniał o tym co było, i widział mnie znowu jako zawodnika, a nie jakiegoś kalekę, co więcej leży w szpitalu niż ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobry off w szpitalu nie jest zły, pielęgniarki testa trzymają .

Ja się mogę tylko przyglądać, bo idzie ci to zacnie.

Co do tych masazerow, ja sobie wziąłem w decathlonie wibrująca piłkę taka większą, plastikowa, twarda i udało mi się nią rozbić czworoboczny bez fizjo. Też 60zl jakos


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2019-10-24 13:45:49

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Żadne urządzenie tak jak Przemo pisze nie zastąpi fizjo, dobrego fizjo. Niby te piłki, walki itd coś tam luzują ale jak się fizjo wyebie to nie ma uja we wsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to wiadome oni wiedzą co i jak ucisnac i co z czym połączone.
Tylko ja czworoboczny miałem w takim stanie że mi czlo przez kaptur, szyję i dretwiala lewa strona ryja teraz tylko kaptur czuję sprawnie i tak tam jest sporo doo roboty
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Powiem, Ci że też mam często szyję, okolice karku spietą. Często nawet nie s trening to powoduje ale np. Stres. Fizjo nakazał mi kiedyś rozciągac szyję, pokażę Ci w Łodzi jak. I rzadziej już mnie to spotyka, nawet dzisiaj sobie szrugsy zrobiłem, hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium