SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
krok w tył zeby zrobić ogrom kroków w przód i tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57278
Nie wiem czy ktoś poruszał ten temat ale ... w opisie RM miałeś coś wspomniane o infekcji płuca/płynie i ropniach koło płuc - czyli kolejny temat rozwiązany. Powracające infekcje płuc ( i kolejna infekcja w drodze ) mają źródło w ropniach przykręgosłupowych?! Coś mówią specjaliści? skąd takie paskudztwo -te ropnie- się przyplątało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Wiesz co tu jeszcze sprawa nie jest do końca jasna, bo póki co priorytetem jest kręgosłup. Ale właśnie się dowiedziałem, że jest możliwość, że jednak nie będę leżał w Otwocku, tylko w jakimś innym, większym szpitalu, gdzie zajmą się właśnie i tymi płucami. Jutro jadę po skierowanie, więc będę wszystko wiedział.
Te ropnie to pewnie też wina gronkowca. Wtedy przy 1 zapaleniu, kiedy miałem drenowany płyn, wyszło z badań posiewu, że to właśnie gronkowiec był winien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
No to dzisiaj chyba ostatni trening, chyba że jutro będę miał personalny z rana, to jeszcze coś machnę, jak już i tak będę na siłce. Dzisiaj poleciały nogi. Czwórki dzisiaj lżej, ciężej dwójki. Fajny trening, przyjemnie się ćwiczyło.
W piątek jeszcze machnę sobie jakieś FBW z chłopakami w Sopocie, i to będzie na tyle na jakiś czas.

Chyba ostatnie już foto formy. Dupa dalej nieźle wygląda, więc bf spoko Przez off pewnie i tak się nie zatłuszczę, a tylko ze mnie poleci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Dostojnie trenerze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
ja juz z wami nie pocwicze niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kurde, będę najbardziej mizerną kluchą na tym treningu

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bf jak i cała sylwetka niesamowita. Cały rok dupa w prazkach :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Ciekawe czy dalej taka będzie, jak wrócę do treningów...

Skierowanie odebrane, jednak Otwock będzie, z tego względu, że stan kręgosłupa jest tak zły, że to musi być priorytet. Najwyżej potem będę przeniesiony, pewnie do tego instytutu gdzie już leżałem 2x, i tam zajmą się płucami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Śledzę po cichu od dobrego roku I trzymam kciuki, wiem co to znaczy tracić pasję poprzez kontuzję, która przytrafiła mi się pod koniec zeszłego roku. U mnie żadne badanie nie widziało problemu, a kolano bolało. Dopiero fizjo pomógł.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium