SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887272
cvfdbkz
A ja cie nie rozumiem w ogole. Biorac pod uwage twoje wczesniejsze wypowiedzi kazdy pewnie myslal ze jest o wiele gorzej niz jest a biorac pod uwage cala twoje historie jest naprawde dobrze i nie ma sensu sie porównywać do zawodników bo zaden zawodnik nie leci tyle co ty, nie ma takich problemow jak ty i nie przeszedł tyle co ty

Mineło raptem kilka miesiecy a ty sie dołujesz ze nie jest tak jak kiedys, kiedy własnie powinienes myslec na odwrot i byc dumny z tego ze w tak krotkim czasie odrobiłes w jakims stopniu to co pare miesiecy temu uwazałes za stracone.

Daj sobie czas z tym wszystkim




Nie wiem czy znasz Przemka osobiście czy nie.
Ale uwierz mi, że to gość który wymaga od siebie tyle ile wklada. Nie ważne ile leci, co leci i co było. Ważne jest tu i teraz.

Lepiej mu napisać - odyebales kawał dobrej roboty ale to jeszcze nie to niżeli klepać go po plecach.

Tyle ode mnie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
prz1993
Taki charakter. Nie lubię przegrywać. Zawsze bardziej wkurza mnie to czego nie mam, niż cieszy to co mam.


ja tez nie




a tak juz serio, Przemo pamietasz jak pisales - nie moge wydawac na bombe, to kupie sobie chociaz telefon ?
Lec na operacje, szybciej wrocisz do wygladu. Sam mowisz, ze w ogole tego nie kontrolujesz, a czekac i gdybac to bedziesz sie tylko dobijac myslami, ze, a moze kurde zrobie...

ps. co do telefonu - Iphone 8 ... jakby ktos chcial


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-12-20 19:18:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Ale to nie takie łatwe właśnie. Pisałem już o tym w skrócie - bez przepukliny, większość klinik pociąga to pod plastyke brzucha, i daje razem z odsysaniem tłuszczu i innymi p******ami w cenie ~15000, a nie jak przy przepuklinie, gdzie jest to zagrożenie zdrowia - 3-5 tysięcy. Tylko kilka klinik w Polsce robi oddzielny zabieg rozejscia prostych brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A ja powiem tak - kasę zawsze można nadrobić, a straconych nerwów nie 3 tyś to sporo ale komfort psychiczny jest tego wart. Nie jesteś raczej w sytuacji podbramkowej gdzie szkoda każdego 50 zł banknotu. Tak będziesz czekał niewiadomo ile i dzień w dzień zadreczał się myślami czy to wszystko wróci do normy. Szkoda nerwów
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
chciało by się j/w napisac , lec Przemek zrob operacje , szkoda czasu , nerwów, jeżeli bylo by to 3-5 tys. to nie jest tak zle , przeciez nasze zdrowie nie ma ceny ..
jednak dobrze wiem , ze dopóki nie znadziemy sie w identycznej sytuacji nie mozemy mowic ze zrobilibysy tak czy tak,
nie raz juz sie o tym przekonałem jak zmienia sie nasz pkt widzenia w zaleznosci od danej sytuacji..
ja Ci życze tego żebys sam , bez pospiechu , bez emocji wszystko dobrze sobie przemyslał, podjał najlepsza dla siebie decyzje i co by to nie bylo jak najszybciej wrócil do pełni zdrowia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Po nowym roku zacznę na nowo o tym myśleć. Póki co już mam dość dzwonienia, jeżdżenia, załatwiania...


dokładnie

a w okresie sylwestra, myslę że cię odwiedzę i w końcu uda się machnąc razem jakaś pompkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Przemek jak będziesz z kimś gadał o tym zabiegu "ratującym życie" to wypytaj o to jak to kroją i szyją - chyba że już wiesz. Bo może się okazać, że być może lepiej poszukać tańszej plastyki żeby nie mieć szramy na pół brzucha .


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-20 22:06:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887272
Tańsza plastyka zaczyna się od ~7tys w górę minimum a w naszym kraju od 10 w górę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium