SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
ponawiam moje pytanie:

w atlasie pisze zeby trzymac lokcie jak najblizej tulownia. ja ich az tak blisko nie trzymam, odchodza troche na boki;/ wrecz nie da sie ich tak perfekt trzymac. czy mam racje?

czy duzy blad robie jak ich nie trzymam przy tulowiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Apokalipsa.Jestem pod stałą opieką neurologa.Mam pewne ograniczenia ale moja choroba to nie wyrok z tym da się żyć.Jedynie od czasu do czasu mam 'pełny atak',jeśli wiesz co mam na myśli.Jeśli chodzi o trening domatora to jest tam więcej porad dla kulturystów ale rozumiem.Mam płytke z ćwiczeniami i zaczynam z niej korzystać.Już wiem że narazie nie dam rady ćwiczyć 2razy dziennie na wioślarzu, mam potem problem z chodzeniem.Jeszcze jedno moja waga nadal spada(3,5kg) więc wysiłek się opłaca.Dowiedziałam się również iż lepiej wolniej spalać tkankę tłuszczową niż póżniej mieć efekt jo-jo.Czy to prawda?Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Czytalej juz kilkadziesiat wypowiedzi na forum ale dalej nie znalazlem najwazniejszego dla mnie to zapytam o wszsytko jeszce raz chce sie dowiedziec o pompkach na rzezbe klatki

1.Chodzi mi o pompki bardziej rzezbiace klatke piersiowa
-jaki rozstaw ramion?
-nogi wyzej od reszty ciala
-i jakie pompki najlepsze

i bardzo waazne pytanie

Jak robie powiedzmy klasyczna pompke z szerokim rozstawem ramion bo podobno tak sa najbardziej zaangazowane miesnie klatki piersiowej to jak mam robic z lokciami? bo nie wiem lokcie mam uginac pod siebie czy na zewnatrz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
teraz moja kolej:)jak sie ustawia avatar wprofilu:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
hej ułozyłem sobie taki plan treningowy i nie wiem czy jest dobry jak nie to poprawcie bede wcieczny..wtorek-klatka,biceps,triceps,przedramie.sroda-uda,lydki,brzuch.piatek-grzbiet,barki,czworobocze,brzuch...

doradcie mi z góry dziekuje...pozdro...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
heheh123
najwidoczniej masz za mało siły na te ćwiczenie... jeżeli nie potrafisz kontrolować techniki to zmien ćwiczenie...

Rawat
im szerzej rozstawisz ramiona tym dalsze rejony klatki są zaangażowane... im wyzej trzymasz nogi tym wyższe rejony klatki są ćwiczone bardziej...
jakie pompki? proponuje robic serie takich na szerokosc barkow i serie na szerszym rozstawię rąk, żeby pobudzić wszystkie rejony...
jak szeroko rozstawisz ręce to raczej nie da się inaczej jak łokci na zewnątrz prowadzić...

jarek919
https://www.sfd.pl/profile.asp?mode=edit
proszę... :)

polip04
pon - klatka + triceps
sroda - plecy + biceps
piatek - nogi + barki

ale podejżewam ze masz mały staż więc weź się za FBW - posty podwieszone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1608
Cel: masa (co za tym idzie siła i sylwetka ;))
Wiek: 15
Wzrost: 170
Waga: 56
Staż: 1 rok niesystematycznie (ostatnio po 2miechach przerwy, 2tyg ćwiczyłem lekkim na masę)
Przeciwwskazania: lekko zgarbione plecy
Sprzęt: wszystko co potrzebne :)

Rozpis:
pon: klata+triceps / a6w i bieganie o 20
wt: przerwa / a6w i bieganie o 20
śr: plecy+biceps / a6w i bieganie o 20
czw: przerwa / a6w i bieganie o 20
pt: barki+przedramię / a6w i bieganie o 20
sob: nogi / a6w i bieganie o 20
nd: przerwa / a6w i chyba bieganie

Może być?

Next, co kupić na początek do diety? Masówkę or gainera? Co polecicie? No i cena też gra rolę - coś taniego :)

I jeszcze: rozciąganie. Muszę zacząć, tylko czy są jakieś plany czy po prostu robić to co w atlasie codziennie?

Jak to wyżej może być to wkleję rozpis treningów dokładny.

Zmieniony przez - Zeriko w dniu 2008-03-10 18:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Witam, mam pytanie odnośnie pompek na poręczach.
staż 1-1,5 roku systematycznych treningów.

Obecnie jestem w stanie zrobić 4x 14-16 powtórzeń - robie je na początku treningu, celem jest masa, nie jest to trochę za duża ilość powtórzeń?? Moje pytanie brzmi, czy lepiej dać je na koniec treningu?? gdzie triceps będzie już zmęczony, i myślę, że nie wykonam więcej niż 6-8 powt?
oto mój trening, razem z bicepsem:

biceps
1. uginanie z hantlą na modlitewniku 4x6-8 powt
2. uginanie z hantlami mlotek 3 x 8 powt
3. uginanie z hantla w podporze o kolano 2x10 powt
triceps
1.pompki na poręczach 4x8-10 tyle było jakoś 2 tygodnie temu i to był też MAX, od tamtego czasu siła mi trochę wzrosła, teraz jest 4x14-16( jest to MAX)
2. prostowanie ramion na wyciągu 3 serie po 8powt
3. wyprosty z hantla zza głowy 3serie po 8powt

dodam że jestem na lekkim cyklu saa (100 metanabolu), zaczynam drugi tydzień i siła będzie wzrastać raczej :}


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2008-03-10 19:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zeriko

przede wszystkim w Twoim wieku to troche nienajlpiej na split - weź się za FBW... no i pytanie które zadałeś to lepiej załóż osobny temat i tam będziemy pomagać... tutaj zadajemy POJEDYNCZE pytania a nie poprawiamy plany :)

jac88

załóz sobie pas i dowieś obciążenie tak żebyś robił powtórzenia w zakresie 12-8 razy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak wykombinuje linkę jakaś żeby doczepić do pasa to tak zrobię :}
a moja wersja, na końcu treningu jest zła?;] mogło by być dobre na dopompowanie tricepsów:]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium