SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Moda wiek?staz 3 miesiace rozumie, jakim planem aktualnie cwiczyles? dieta jest?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
20 lat . waga 65 kg , wzrost 177 cm . Jestem raczej ektomofrem, wiec w cwiczeniach glownie chodzilo mi o rozwoj masy miesniowej.
Co do cwiczen to co 2 dni cwiczylem (wybaczcie brak fachowosci w opisach cwiczen, ale jestem badz co badz poczatkujacy) :
3 x 12 hantle ( zwykle cwiczenia na biceps, obecnie 13kg na jednym)
3 x 8 cwiczenie bicepsa na siedzacą z lokciem opartym o kolano tak zeby pracowal sam biceps (tu tak samo 13kg )
3 x 12 pompeczki z 10 kg na plecach. rece trzymam na 2 hantlach, a nogi klade na lozko.
3 x 10 przysiady z obciazeniem
3 x 10 triceps

Jezeli chodzi o diete, to niestety jest ona najwiekszym problemem. Ciezko jest spozywac posilek co 2 - 3 godziny. Codziennie zjadam rybe, lub mieso . Staram sie jesc jak najwiecej weglowodanow i bialka, jednak dokladnej rozpiski nie mam. Mam nadzieje, ze teraz bedziesz w stanie cos mi doradzic , bo rzeczywiscie z mojej poprzedniej wypowiedzi ciezko bylo cokolwiek wywnioskowac.

Lepiej umrzec na stojąco niz zyc na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czyli nie cwiczyles wiekszej czesci ciala, plan FBW dla ciebie, cwiczyc cale cialo to podstawa inaczej efektow bedzie brak.

Co do diety, jesli faktycznie chcesz nabrac masy to bylaby wskazana, bo bez tego to ciezko bedzie ci zalapac kilka kg.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
Mod@r trening jest do kiczu więc i efektów nie będzie.
poczytaj ten art. ułóż swój trening, następnie załóż swój temat, a w nim rozpisz co tam uknułeś i będziemy rozmawiać
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
zadbaj o diete, bo ona jest kluczem do sukcesu

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Postaram sie wiec zmienic wszystkie cwiczenia , a nastepnie przekaze wkleje wam nową rozpiske tutaj.
Dzieki za opowiedz, nią samą dodaliscie mi ochoty do treningu. Bo skoro cały zestaw cwiczen byl tragiczny to wiec co nalezy zmienic.

Lepiej umrzec na stojąco niz zyc na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
Dobra rada róbcie sobie bica takim ćwiczeniem jak "Siódemki"super daje efekty i nieźle pompuje bica po treningu

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ale chociaż dobrze że robił przysiady. gratujacje

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Siemano mam krotkie pytanko mam trening FBW i ogolnie wszystko spoko ale zaczołem chodzic na kosza codziennie i tak chodze pograc na 1,5h-2h ,zawsze po treningu i tak sobie myslalem moze kupic sobie białko bo trening trwa 45-50 min a potem kosz 1,5h+ to moze moj organizm potrzebuje wiecej białka co o tym myslicie?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
jeżeli masz dobrze ułożoną diete to powinno być dobrze, może mała wzwyżka kaloryczna by sie przydała, ale to idź do działu odżywianie. pozdro

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
Witam !! mam pytanko robiac pompki czego moge sie spodziewac ,co robia pompki na piastkach i szeroko rozstawione rece

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium