SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, z samego Mutanta 55 g mam białka, z diety też dużo wycisnę, więc uważam, że 3 g białka spokojnie dam radę zmieścić.
tłuszczy 20-30% - dzięki, ale polecalbsy bardziej 20%, czy 30%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek: 18 Lat
Masa: 73 kg
Staż: 1 rok
Cel: Masa
Wzrost: 178 cm
Zapotrzebowanie kaloryczne: 3851 kcal
Białko: 221 g (884kcal)
Tłuszcze: 106 g (962kcal(
Węglowodany: 501 g (2004kcal)

Dobrze rozplanowałem, tłuszczy wychodzi 25%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
To zalezy od Ciebie i czy masz skłonności do zalewania tłuszczem ułóz diete.

Za dużo białka = zakwaszeni organizmu choć musiało by być go jesze więcej

Ułóż w podanym schemacie i obserwuj ciało jak będzie wszystko git to zostawiasz jak nie rośnesz dokładasz cal jak sie zalewasz ujmujesz węgli

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tamte nie trzymałem się strasznei diety, jadłem systematycznie i dużo i przytyłem z 59 kg na 72-73 i mnie nie zalało :), ale nie miało z czego, zaczne obserwowac swoje ciało, ale pragnę przez ten miesiąc solidnie przyłożyć się do diety, bo w czasie szkoły będą musiał kombinować jakoś, dietkę już powoli układam.
Dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
Czy do treningu na rzeźbę lepiej nadaje się metoda Split czy FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Nie wiem czy to nie za dużo tekstu jak na pojedyncze pytania, no ale cóż.
Sprawa przedstawia się tak: za parę dni (max tydzień, ale pewnie wcześniej) jadę na tak zwaną "wycieczkę rowerową". Chcę sobie pojeździć, pozwiedzać okolicę itd. Chciałem się jakoś do tego przygotować, ale sprawa wynikła ekspresowo, przedwczoraj. Zacząłem robić przysiady, żeby w ogóle się zorientować na co mnie stać, jak z kondycją. Po 50 odpuściłem, po 15 minutach dołożyłem jeszcze ledwo 20. Wczoraj postarałem się nieco bardziej i wyszło 50 + 30. Już wczoraj miałem zakwasy, ale zacisnąłem zęby i ćwiczyłem. Dzisiaj zacząłem tutaj czytać na ten temat i ze strachu, żeby się nie przećwiczyć zrobiłem 30. No i właśnie. W ciągu kilku dni chcę się jak najlepiej przygotować, żeby móc przejechać jak najwięcej. Zaćwiczać to, cisnąć coraz więcej czy może wręcz przeciwnie - odpuścić, żeby mi zakwasy przeszły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Gitarzysta - na rzeźbe to dieta. ale za mało o Tobie. Staż, wiek, wymiary, maksymalne ciężry.

Co do zakwasów i rowerów. Po pierwsze na te kilka dni to niewiele zrobisz. Kondychy nie złapiesz jak nie masz. Trzeba będzie zacisnąć zęby i pedałować. Doradziłbym - aminokwasy. Mi one bardzo poprawiają regenerację. Oraz jakąś multiwitainę wzbogaconą o żelazo. Im więcej żelaza w diecie tym zakwasy będą mniejsze.

O konkretne marki nie pytaj mnie. Bo ani w rynku nie jestem oblatany, ani nie chcę być posądzony o pimpowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Witam. Jako ze sa wakacje i ostatnio dosc czesto gramy w siatke chcialbym sobie poprawic wyskok. Poczytalem troche forum i doszedlem do wniosku ze dobrym rozwiazaniem dla poczatkujacego bedzie trening
PeCo(jesli nie to poleccie jakis inny :) ). Jednak widze, ze do tego treningu potrzebna jest sztanga, ktorej ja niestety nie posiadam. Niestety w opisie treningu nie znalazlem jakie powinno byc obciazenie sztangi. Jezeli bylo by male to moze bym sobie pospawalkilka rurek i mialbym "sztange", jesli jednak obciazenie ma byc wieksze to czy mozna to cwiczenie ze sztanga zastapic przez cos innego ??
Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
A tak ogólnie, to zakwasy warto/trzeba "przećwiczać", czy wręcz przeciwnie - jak boli, to ograniczać ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, jak należy ćwiczyć żeby zrobić sobie na brzuchu 6scio pak a nie 8pak? to trzeba tylko gorne partie cwiczyc brzucha? jakie to beda cwiczenia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium