SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
adzik-czyli o co chodzi bo nie czaje

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Witam mam pytanko czy 3 cwiczenia na nogi starcza czy to mało ??? czekam na odpowiedz

Jak cwiczysz? Split? FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
Chodzi o to ze ja mam taki plan kazda partia ciala w osobnym dniu czaisz czyli np. klata-Poniedzialek itd

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, kiedyś widziałem (ale moge sie mylić) taki przelicznik, ze jezeli sprawdza maxa w jakimś ćwiczeniu np. w wyciskaniu sztangi leżąc i np jest to 100kg z którym wykonam 1 powtórzenie, to potem za pomocą jakiś procentow (nie wiem co to było) moge określić na jakim ciężarze wykonam 10 powtórzeń. Wie ktoś o co chodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1737
Tu masz taki kalkulator
http://www.exrx.net/Calculators/OneRepMax.html
10 powtórzeń zrobisz z 75kg (przy maksie 100kg)

Ponawiam pytanie: Czy połączenie uginania ramion ze sztangą nadchwytem + żołnierskie może być ćwiczeniem złożonym na bic+tric+barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1638
Sorry że nie ten dział ale nie chciałem zakładać nowego tematu.
Jakie są wartości odżywcze omletu , takiego zwykłego tzn. ile ma białka , węglowodanów , tłuszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wweraw pierwszy sog poleciał;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tisu: To zalezy ile dasz składników, bo proporcje moga byc rózne. Powaz składniki posprawdzaj w tabelach i masz wynik;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Mam jedno pytanie a dokladnie czy cwiczenia silowe (FBW) spalaja tluszcz w jakims stopniu czy tylko utrzymuja miesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich!
Wiem, że moje pytanie może być kolejnym, nudnym. Niemniej jednak potrzebuję fachowej pomocy.
Mam 31 lat, 196 cm wzrostu i 91-92 kg wagi.
Chcę nabrać trochę siły i masy, gdyż będzie potrzebne mi to w pracy zawodowej. Poza siłownią podczas obozów sportowych (10 lat temu) nie obcowałem z siłownią. Jestem więc początkującym.
Potrzebowałbym informacji na temat treningów i ewentualnego żywienia, które pomogą mi nabrać siły i tężyzny fizycznej.
Mam na to rok czasu.
Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju pomoc.
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium