SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
kscman

Więc uważaj trening ostrożny z powolna progresją ciężaru

Richard

Obetnij dwa i będzie git 10-12 serii

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
witam mam takie nie typowe pytanie : po sobie da rade poznac swoje bicepsy ze sa duze chyba raczej nie da rady bo jak sie nie raz patrze na swoje to wydaja sie takie malutkie i nie wiem o co w tym chodzi

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Burbon17
Przerwy tak ok 60 sek stykną.

Maku17
? ;] Patrzysz i stwierdzasz czy wg Ciebie są ok czy nie... :) Nie zapominaj, że wszystko musi też wyglądac proporcjonalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Cześć mam takie pytanko chcę zdawać do policji tylko nie bardzo wiem co mnie tam czeka na testach sprawnościowych może ktoś mi udzielić jakich kolwiek informacji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
nie rob Tego i nie idz do policji!! jedyna słuszna rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
aagusia87

Myslę, że powinnas poszukac po necie gdzies:) na pewno testy kondycyjne i sprawnosciowe. Wiec bierz się za bieganie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Mam jeszcze jedno pytanko może startował juz ktoś do policji i orientuje się czy potrzebna jest matura?? Czy może wystarczy średnie bez maturki?? Jeśli ktoś wie prosiłabym o odp. serdeczne dzieki pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Z tego co pamiętam to średnie z maturką jest minimum

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
aha dzięki tak pytam bo słyszałam,że teraz nawet biorą bez matury tylko wystarczy te srednie dlatego chciałam się dowedzieć czy to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Wiesz z tego co wiem policja cierpi z powodu braku kadry więc może i wymagania zaniżyli

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium