SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rock0
To zostań przy takim rozkładzie, albo daj sobie splita gdzie każda partia jest trenowana 2x/tydzien. Wtedy bedziesz mial 4 dni treningowe i git

Master_18
Spróbuj FBW 5x5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1339
Bery89
dlaczemu za krótko ??? siła od samego początku skoczyła z 70 kg co brałem na klatę na 98kg co wycisnąłem w szczycie formy 3 razy. potem przerwa z powodu kontuzji i teraz plan to 110kg , jakaś kreatyna by sie przydała , i trochę massy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Za plany typowo siłowe powinno się "brać" po minimum rocznym stażu. A na razie wg mnie FBW 5x5 pomoże Ci wiecej wycisnąć.

Mozesz tez poczytac o cyklu priorytetowym na klatkę Wodyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Witam wszystkich mam takie pytanie jak ćwiczyć "żuraw" ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak budować swoje ciało zeby wygladalo jak 'u osy'? Chodzi mi o talie. w biodrach wezej a pozniej na wysokosci klatki robia sie motyle. Czy trzeba specjalnych treningow zeby uzyskac taka sylwetke czy to zalezy moze od genetyki ? Proszę o odp. pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1122
Witam
mam pewien problem z kapturami tj. prawy jest wiekszy od lewego i jakby to powiedziec nie trzymam poziomu na linii barkow w dodatku moje lopatki sa nierownomiernie sciagniete i to jest najgorsze bo przy cwiczeniu innych partii np. bicepsu nierwono wchodzi na kazda lape jakby jedna reke byla wyizolowana i tu moje pytanie jak to mozna zniwelowac/poprawic??
pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
ja też dołączę swoje pytanie; a mianowicie: mam 16 lat i ok 174 cm jak wiadomo przydało by się,żeby jeszcze 'skoczyło' kilka cm czy są jakieś ćwiczenia na wydłużenie kręgosłupa czy jakiś inny sprawdzony sposób? z góry dziękuje za odpowiedź.

"Życie jest zbyt krótkie, aby być małym" - Andreas Munzer [kulturysta]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2421
Mam pytanie odnośnie całkowicie pierwszego ćwiczenia w ABS2, czyli uniesienia nóg i wypchnięcia ich w pionie. W opisie nie ma nic o unoszeniu głowy, za to na obrazku prezentującym ćwiczenie, głowa jest "dociągna" do nóg. Jak to poprawnie wykonać?? Czy głowa może spoczywać na podłodze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Samo88
waska talia no to chyba wiadomo, ale genetyka tutaj tez odgrywa duza role. nie zadne motyle tylko szerokie plecy,barki, najszerszy daje taki efekt. Mozna osiagnac to ale [potrzeba czasu nie ma nic odrazu.

stevie224
nikt nie jest idealnie symetryczny, dysproporcje byla sa i beda.

pici7
nie

Way88
glowa moze lezac a mozesz ja uniesc, nie ma co sie kierowac zasadami, ty masz czuc miesnie ktore cwiczysz, a nie patrzec na obrazki.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-20 22:06:42

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
To jaki trzeba miec staż żeby ćwiczyć na siłe?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium