SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Witam wszystkich. odrazu się przyznaje że nigdy nie trenowałem i wogóle się na tym nie znam więc nie wyśmiewajcie mnie mam takie pytanie gdzieś tak od 2 miesięcy zacząłem robić 150 brzuszków 100 pompek 60 powtórzeń unoszenia nóg leżąc zacząłem to robić żeby troche schudnąć i udało mi się 12 kg. ograniczając się do jedzenia tylko obiadu dziennie.. i teraz pytanie czy coś takiego przyniesie jakieś skutki jeżeli chodzi o jakiekolwiek zaznaczenie mięśni brzucha???czy to wogóle jest nie realne??od jakiegoś czasu również już nie chudne i nie widze żadnych zmian więc napewno coś żle robie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 418
Witam,sadze ze taki lekko zmodyfikowany plan do ACT sie nadaje chialbym sie tylko upewnic,z gory dzieki za pomoc:
1. Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia
6. Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztanga stojąc podchwytem
9. Francuskie wyciskanie sztanga w leżeniu
10. Uginanie nadgarstków ze sztanga w siadzie podchwytem
11. Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Mam pytanie odnosnie wiosłowania sztanga w opadzie tulownia: powinienem podciagac sztange do brzucha czy do klatki ? Zalezy mi na dobrej technice i nie chce cwiczyc zle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
madzu

1. można jednoczesnie robić aeroby i trening na mase? to sie nie wyklucza?
absolutnie się nie wyklucza
2. w atlasie przy zasadach treningu pisze o zmniejszaniu intensywnosci cwiczen co jakis czas - nie wiem czy dobrze zrozumialem - chodzi o mniejsza ilosc powtorzen mniejszym ciezarem?
najprościej rzecz ujmując ma być trening lżejszy niż na wcześniejszym cyklu można to nazwać treningiem regeneracyjnym podczas którego regenerujesz się lepiej masz lżejszy trening i odzyczajasz mięśnie od silnych bodźców treningowych , pozawlasz na regenerację CUN

maku17

]
to jest jeden zestaw ale wykonujesz go 3 razy w tyg

Artur

Widoczne mięsnie to głównie niski poziom tkanku tłuszczowej a jego można osiągnąć dietą ( nie głodzeniem się) i treningiem.

sebekkk

Obie wersje są ok
jedni ćwiczą ciągnąc do klatki inni do brzuch wypróbuj jak Ci lepiej/wygodniej efektywniej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
a ile sie Robi Seri w tym planie ACT ?? tam nie jest podanne tylko jakies obwody

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Robisz wszystkie ćwiczenia po koleii. Zrobienie ich wszystkich po jednej serii - to jest jeden obwód. Dochodzisz do końca i zaczynasz od początku (drugi obód). A ile obwodów i co ile czasu ich ilość zwiększać - tam jest napisane

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
mam jeszcze takie pytanie przez ile moj kumpel taki plan ACT ma robic ile miesiecy zeby przejsc na te normalne plany Siłowe

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
W zależności od potrzeby 4 - 6 tygodni, tak jak inne cykle treningowe

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Czy przy robieniu przysiadów konieczne jest nie odrywanie stóp od podłoża? Gdy już zejdę na dół, to żeby lepiej zachować równowagę przechodzę na palce, a pięty odrywam od podłogi. Czy to jest poważny błąd?

I kolejne pytanie:
ćwiczę planem FBW, i tu moje pytanie. Powinienem zwiększać ciężary co serię, czy mogę używać jednego ciężaru i zwiększać go z treningu na trening?

Z góry dzięki.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Naviun

1. Tak, to jest błąd. Naucz się poprawnej techniki, warto... niee - trzeba

2. To już zależy od Ciebie, można i tak i tak

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium