SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2409
Witam
1.Ile razy w tyg robic aeroby na redukcje, robie teraz ok. 4 po kazdym treningu na silowni, to dobrze?
2. Brzuch robic codziennie czy lepiej co 2 dzien?

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
1. Ja bym dał w dnie beztreningowe 2 lub 3 razy w tyg

2. 3 razy w tyg styknie w zupełności

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
ile trzeba cwiczyc zeby mozna było robic cwiczenia dla zaawansowanych bo ja cwicze juz 1,5 roku to by trzebylo przejsc juz na zaawansowanego

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
A jakie ćwiczenia chciałbyś wykonywać??

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
Czy to prawda, że jeśli zaczne w młodym wieku ćwiczenia na siłowni to wpłynie to na mój wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
_Richard_
Używaj tylko w cięzkich ćw (MC, przysiad, wioslo) w ostatnich seriach na duzych ciezarach. Ja tez mam na silce pas za friko ;] Ale po co?

matłoś
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html
Przeczytaj tego arta - tam jest ciekawie wszystko napisane :)

Seth88
Brzuch polecam robić na koniec treningu 3x w tyg. A dni wolne od ćwiczen pozostaw na regeneracje. Pompki są zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Czy oprócz tego, że gryf łamany trochę oszczędza nadgarstki przy treningu bicepsa i tricepsa ma jeszcze jakieś inne wyjątkowe plusy w stosunku do ćwiczenia tych partii gryfem prostym, że warto w niego inwestować ? Czy to zależy od nas samych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rock0
Kwestia wygody. Niektórzy wcale łamanego nie urzywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
adzik123 dzięki za przejrzysty art. czytałem troche na ten temat, ale były to raczej spory hiit contra aeroby. Mam zamiar od pon wprowadzić hiit do mojego planu, a jutro sprawdze cóż to za wysiłek

pozdro

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium