SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ejdrien - "grzbiety"- chodzi coi zapewne o unoszenie tułowia na rzymskiej ławeczce- na okres początkowy może być, potem przydałoby sie wrzucać pomału martwy cięg.
wiosłowanie to b. dobre ćwiczenie lecz niekompletnie rozwijające m. najszersze grzbietu- tu nieodzowne teraz, lub za jakis czas okaże sie podciąganie na drążku.
trzecie ćw.- tzw. rozpiętki odwrotne to właściwie ćw. na tylne aktony barków- i tak powinno byc traktowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ziomosław - wlaściwie- po krótkim zastanowieniu- mógłbys sam sobie odpowiedzieć, oczywiście, że na wieksze grupy mięśniowe potrzeba zwiekszać o wiecej- czyli w tym wypadku o 5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674
ok... dzięki wielkie...

-||||-------||||-
-||--||- -||--||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
Witam.Mam pytanie, od jakiegoś czasu stoje w miejscu z ciężarem na klate, po prostu nie moge ruszyc i koniec.Poza tym mam strasznie dziwny kształt prawego bica fotka bica na www.piotreksg.fotka.pl nie ma tłuszczu, czysty mięsień ale ludzie porównują go z piłką tenisową, jakieś rady?

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
Klatke mogłeś przetrenować, daj jej dychnąć,
biceps normalny, tylko mały przymasuj, ale nie tylko biceps yulko barki i triceps też bo tego tam ni słychu ni widu.

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674

-||||-------||||-
-||--||- -||--||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
za młody jesteś, nie moge Ci powiedzieć...

koniec spamu. !

odp na pytanie:
ćwiczenia siłowe nie wpływają na penisa... oczywiście jeżeli mówimy o ćwiczeniach bez niedozwolonych wspomagaczy... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 441
WItam,aktualnie jestem przeziebiony tak delikatnie i nie wiem czy mam dzis isc na siłownie.Moze sobie lepiej odposcic w dni "chorobowe"?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium