SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie mialam wlasnie.Glownie aeroby,bo tak po prostu lubie a chce w koncu przybrac troche miesnia.Czytalam o ogolnorozwojowce,ale to zdaje sie byc jeszcze bardziej skomplikowane,a potrzebuje tez czegos do domowych warunkow.Mam tylko hentle i zamierzam niedlugo kupic drazek tylko tez nie wiem czy jest sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jeżeli chcesz ćwiczyć wyłącznie w domu to drążek sie przyda. Do tego jakieś hantle, gryf, obciążenia.
Jak masz gdzieś pod domem siłownie to przejdź się tam, efekty będą lepsze niż przy treningu domowym.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Czaro504
Nie ma sprawy :) A soga dać nie możesz, ale miło, że podziękowałeś :)

Hihihehe
https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_DLA_PAŃ-t109475.html
Może ten link Ci pomoże :)

Zajrzyj do działu fitness :) A co do ACT - dla domatora też jest dużo fajnych zestawów - ale kluczem do sukcesu jest dieta. Pozdrawiam Panią ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
1.Czy nie stosując żadnej diety mogę mieć kaloryfer? Staram się jeść dużo bo jestem chudy.
2. O jakiej porze robić A6W
3.Jak w atlasie ćwiczeń jest czas odpoczynku np. 2 dni to dajmy na to ćwiczę w poniedziałek a przerwa ma być we wtorek i w środę czy w środę już można?

Zmieniony przez - Wapniak9 w dniu 2008-05-15 14:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Adzik-dzieki,ale i tak to skomplikowane.Moze wiesz gdzie jest juz jakas gotowa prosta rozpiska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
czy machanie fbw (sztanga, ławeczka, hantle, drążek) na świeżym powietrzu może mieć negatywne skutki? czy mogę śmiało ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No chyba że trafi cię piorun

a tak poważnie to trening na świeżym powietrzu super sprawa

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11907
Chcialem sie dowiedziec czy moge cwiczyc nogi z wieksza iloscia powtorzen(czyli rzezba)?Na jednym treningu cwicze Nogi i Przedramie.

Ogolny cel masa. Nogi zalaly mi sie troche tluszczem(jak i brzuch :D) i dol jest nieproporcjonalny z gora(tutaj ogolnie ciezko mi sie nabiera mase). Efekt zimy i ostatnich chorob(zasiedzenia sie,mala ruchliwosc oprucz silki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
mad.maxik
To czy redukujesz czy masujesz zalezy od diety - nie od ilości powtórzeń. Możesz na nogi robić więcej powtórzeń, wtedy pójdzie bardziej "w wytrzymałość" niż masę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Odpowiecie mi na moje pytania?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium