SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 744
aha dziekówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
ale czy robiac nogi to testosteron leci na cale cialo i je powieksza o to mi chodzi

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Gdzieś kiedyś czytałem że Tak, niby pobudza ... jak jest to dokładnie nie wiem :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
dlazego podczas zaczynania cwiczeń bola mnie strasznie rece ? rozgrzewke robie

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
być może za duży ciężar i technikę gubisz .

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Maku17
Cwiczenia złozone (wielostawowe) poruszają wiele grup mięsni co za tym idzie pracuje wiekszość ciała. Między innymi są to przysiady. Podczas ich wykonywania orgaznim wydziela najwiecej hormonów anabolicznych (wywołujących rozrost tkanki miesniowej). Dzięki temu rosną wszystki mięsnie, nie tylko nogi. Znasz przysłowie "chcesz miec duze bicepsy? rob przysiady"


spyker90
Spróbuj zacząć od mniejszych cięzarów i stopniowo "wprowadzać" w wiekszy. 2-3 serie przed własciwymi na mniejszym ciezarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
jak robie mase, ale raz w tygodniu tak porządnie pogram w piłke z 3 godziny i sie wypoce na maxa, to czy to bardzo przeszkodzi mi w zdobywaniu masy ? ( kolega jak ćwiczył to zero aerobów, i efekty widac po nim, ale mi sie chce grać ) czy zaraz po tym graniu nie wiem, gainera jakiegoś dla uzupełnienia może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
raz w tygodniu możesz pobiegać tak troche na kondycje, może zmniejszy to efekty na masie ale chyba nieznacznie :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bartek10
Zadbasz o diete to będzie ok. Gainer też jest niezłym pomysłem, ale lepiej po prostu zjesc porządny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1829
RASPER
Nie znam się tak dobrze , ale chyba trenując 6 razy w tygodniu na kazdym treningu co innego wiecejda niz 3-4 razy w tygodniu bo przecierz nie regeneruje sie cale ciało tylko poszczególne grupy mięsniowe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium