SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
rafa_93

Możesz ćwiczyć śmiało jednak wszystko z umiarem inajlepiej pod okiem kogoś doświadczonego

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
Witam. waże 80kg, 75kg to moja optymalna waga - niskie BF, chcę ważyć 83kg ( przy niskim BF ) czyli chce nabrać mniej wiecej 7kg masy mięśniowej
moje pytanie: poinienem najpierw zredukować tłuszczyk i zacząć trening na masae, ćwiczyc na mase i jednocześnie jakoś rdfukować, ćwiczyć na mase, a gdy już będe ważył np. te 87kg zaczać redukcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Wszystko zależy jak chcesz wyglądać na najbliższe wakacje jeśli nie zależy Ci na wyglądzie jedź z masą ewentualnie dieta na lekkim plusie a nadmiar tłuszczyku kontroluj aerobami w nietreningowe

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2577
Witam, mam proste pytanko, jeśli po 4 miesiacach treningu w tym 2 FBW, czuje zastój to dodać np jedną serie więcej do kazdego cwiczenia i dalej jechac tym planem jesli do tej pory szlo ladnie czy przerzucic sie na split o ktorym mysle od dluzszego czasu? Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Ja bym raczej został nadal na FBW ewentualnie go zmienił, zmodyfikował

Może zastój to dieta lub regeneracja

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2577
dieta i regeneracja na pewno nie :) zmodyfikował to chodzi o dodanie np po serii do kazdego cwiczenia? (nie czuje juz takiego zmeczenia jak na samym poczatku kiedy zaczynalem cwiczyc, ciagle zwiekszam obciazenie, wykonuje wszystko poprawnie i tyle powtorzen ile trzeba, lecz nie ma sensu katowac sie z niewiadomo jakimi kg i ledwo dokańczać serie... czy zmienic kolejnosc wykonywania cwiczen, cwicze systemem a-b-a b-a-b, to zmienic cwiczenia? czy tylko kolejnosc wykonywania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1259
Moje pytanie brzmi tak: czy po ukonczeniu calego cyklu cwiczen na brzuch A6W nie schudne za bardzo? Bo i tak jestem wystarczajaco chudy chodzi mi o jak najlepsze wyrzezbienie i wzmocnienie brzucha:)

P.S. Nie moglem sie doczytac tematu w ktorym byla odpowiedz na takie pytanie.;)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Mlodyy_93
NIE
jesli chcesz miec jak najlepsze zarysy brzucha, rzezbe to najpierw trzeba rozbudowac miesnie a6w tego nie zrobisz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
jak juz jesteśmy przy A6W to jest tam mowa o sześciu ćw. wykonywanych kolejno po sobie. jakie są to cwiczenia?
z gory dzięki
pozdro

Jeśli kiedyś przyjdzie czas paść to paść na szczycie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mlodyy_93
Schudnąc nie schudniesz - podkreślisz brzuch i tyle. Lekko mięsnie mogą urosnąć jako, że po codziennych treningach będą 'napompowane'.

tyson91
Wyszukiwarka... wpisz A6W
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium