SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Witam ponownie- Pytanko odnośnie "fatu" Masuję od końca stycznia i jak już wcześniej pisałem najbardziej idzie w śmietnik. Obeznie to 1kg łapię na jakieś 2 tygodnie (tak pi razy oko) Na śmietniku mam ciut więcej niż Sz.Gronek88 https://www.sfd.pl/Ratunku_..._potrzebuje_dobrej_rady_;]-t396010.html (mam nadzieję że się nie obrazi)

Teraz pytanko- ile czasu potrzeba aby zrzucić śmietnik?? Wiem wiem że nie tylko śmietnik zejdzie.

Tylko na Boga nie piszcie mi że "sezonowiec" jestem hehheh. Mam ślub w czerwcu i do ślubu muszę to zrzucić. Trzeba w końcu jakoś w noc poślubną wypaść heheh

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Dobrze by było jak bys wrzucił fotkę do wglądu.

Teraz dieta na lekkim minusie trening moze zosatać masowy dodatkowo wrzuć aeroby albo hitta i powinno lecieć

Stosuj jakieś antykataboliki żeby ochronić jak najwięcej mięcha

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Interesuje mnie pierwszy zestaw ACT zaproponowany przez Michaila (na drugiej stronie wątku: PROPOZYCJA TRENINGU DLA POCZĄTKUJĄCYCH [https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564-s2.html]).
Jestem zaledwie amatorem i nie chciałbym popełnic błędu, który by sie odbił na treningach (albo zdrowiu?). Mianowicie:
Czy móglby mi ktos podac alternatywne oraz kompatybilne względem reszty zestawu ćwiczenie dla podpunktu 3: uginanie nóg na maszynie w lezeniu na ławce poziomej (dwugłowe ud)?
Z góry dziękuję!

NO PAIN, NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Uginanie nogi z ciężarkiem przy kostce

Stajesz na podwyższeniu masz do kostki lub stopy przymocowany ciężarek i uginasz w stawie kolanowym

Pracuje tam ten sam mięsień dwugłowy uda

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
Mam pytanko... co to jest wogóle ten Split ?? Proszę o jakiegoś linka albo coś z góry thx :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Split = innymi słowy trening dzielony, czyli grupujesz według jakiegoś schematu grupy mięśniowe i ćwiczysz je w różny dzień ( każde partie w inny dzień)

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
Witam! Mam jedno pytanie. Wiem, że tak sie nie robi, ale mam nadzieję, że ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć. A mianowicie, co sie stanie jeżeli od razu zaczniemy od treningu na rzeźbę? Jakie bedą tego skutki? Prosze o szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz i tak zacząć- jednak taki trening aby dawał efekty wymaga dokladnych ustawień nie tyle samego treningu co diety.
jeżeli jesteś początkującym to czasami wystarczy dobrze dobrac ilość kalorii, odpowiednio treniować- np. treningiem masowym- a mięsnie mogą poprawaiac swoją jakość jak i masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
Cwiczę 3miesiące i strasznie mi dupa zaczeła odstawać do tyłu czy to może być spowodowane przysiadami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
Zmieniony przez - Pietryk17 w dniu 2008-04-02 12:53:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium