SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Bery nie denerwoj sie ;D bo tam jest plan Tego czlenia co ułożył i tego fachowca to ten plan fachowca to FBW 5x5 no wlasnie ale do tego
chyba raczej trzeba miec obciazenie bo ja to mam 40 kg sztange to zaczne od 40 i nie bede mogl zwiekszyc to samo z przysiadami zrobie 5 seri po 5 powtorzen na nogi 40 to strasznie malo
wiec dla mnie chyba zwyczajne FBW 3 serie po 12 powtorzeń 40 kg nie ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dokup se obciązenia kolego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Mój staż to 2 lata, obecnie robię masówkę ale nie chce mi ruszyć.
Moja dieta jest bardzo dobra (przestrzegam wszystkich aspetków od 4 miesięcy) nie będe się zgłebiał. Za dwa tygodnie zaczynam trening z super-seriami więc o to moje pytanie:

- wiadomo super-serie dają HG w góre (hormon wzrostu) i chciał bym go maxymalnie wydzielać na treningu,
więc czy mogę stosując super serie przy mogę robić progresję i robić pow. do maxymalnego wyczerpania mięśnia? (Dodam że nigdy nie wyczerpuję mięśni w pierwszej seri , zato w drugiej maxymalnie wyczerpuję mięśnień nikiedy zrobię nawet 16-18 pow przy ciężarze 60%MC (poprostu zakład sobie cieżar którym przewiduję że zrobię ok 12 pow. a podczas wykonywania ćwiczeń nie daję za wygraną i jadę dalej, aż padnę), ostatnio już słabo widziałem na przysiadach ale krzychu666 mnie pocieszył że u niego to normalne :)

W skrócie:

Super serie po 3 serie z lekką progresją, i do maxymalnego wyczerpania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1057
1.Czy WF w szkole 3h/tydzień(rozgrzewka,bieganie,gry zespołowe) może zaszkodzić przy diecie na mase i ćwiczeniu w tym kierunku?
2.Czy krótki sen (5-6godzin na dobe) może zaszkodzić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
Głupie pytanie ale muszę :D

Czy można pić gainera z gorącym mlekiem ? tak jak np. kakao ?
SOG za odpowiedz

Zmieniony przez - energy259 w dniu 2008-09-23 16:03:30

Jadymy! Jadymy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2317
Robię zwyły split na mase (nie jest przeładwowany itp.) i trwa ok. 1:35 (w tym 10 min rozgrzewki i 5 min na brzuch).

Jak "skrócić" czas treningu?
A może nie jest za długi?

Przerwy pomiędzy seriami robię po 2 min (2 min od odłożenia ciężaru do ponownego podniesienia - nie opieprzam się).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Drift King

wg. mnie robisz za dużo w cwiczeń i dlatego trening tak długo trwa. Zmniejsz liczę cwiczeń na dana partie, bądź liczbę serii i wtedy Twój plan stanie sie krótszy. 1:35 to stanowczo za dużo, mi dla porównania na "zrobienie" dwóch partii w splicie wystarczy 65-70 min max. Możesz zmniejszyc przerwy pomiędzy seriami do 90 sek a między cw. zostaw 120 sek, tak powinno byc dobrze, ale jak już wspomniałem myślę, że problem leży jednak w przeładowaniu treningu.


humanbeing

lekcje wychowania fizycznego w szkole nie zaszkodzą Ci w zdobywaniu masy mięśniowej, ale mała ilośc snu tak, weź pod uwagę, że twój organizm musi się regenerowac. Najlepsza regeneracja dla organizmu jest właśnie we śnie, dlatego polecam min 8h spania dziennie.

pozdro
d.a.r.i.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Siema małe pytanie bo biegam i nie wiem biegać codziennie czy tylko w dni nietreningowe ?
Bery zaczolem tego FBW jak mówiles zajmoje mi on 25-30 min + 5 min rozgrzewki + 15 min na brzuch ćwiczec po tym FBW dobrze jest? zaczne FBW 5x5 w swieta bo mi ojciec kupi all do silowni pzdR!

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
energy259
nie ten dział, idź do działu suplementy po bardziej fachową odpowiedź. moim zdanie to lepiej z wodą pić

Misław92
jeżeli lubisz bieganie to dobry hardcorem jest HIIT- trening interwałowy w DNT

Zmieniony przez - matłoś w dniu 2008-09-23 21:20:42

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1927
Pojedynce pytanie: Czy oplaca sie robic cos na skosie lawki jesli mam taki plan na klate:
wyciskanie na poziomej 3s
wyciskanie hantlami 2s
rozpietki 2s

To wszystko mam na plaskiej i cos mi skosow brakuje, ale nie wiem czy trzeba to koniecznie robic i czy sie oplaca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium