SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
ok , bo nie wiem czy bede mial mozliwosc cwiczyc w srody, dlatego jak cos zostaje mi wtorek i czwartek. mimo to postaram sie cwiczyc w srode. thx za odpowiedz pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1331
Mam takie pytanie o trening metodą Tabaty. Chcaiłem zrzucić troche tłuszczyku z okolic ramion tylko nie wiem jakie wybrac cwiczenie, żeby pasowało do tej metody, bo np zwykłe uginanie ramion na modlitewniku odpada bo to cwiczenie izolowane, tak samo wyciskanie francuskie,a cwiczenie musi angażowac jak najwiecej miesni. Macie jakies propozycje?

Życie zaczyna się po 50... w bicku xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
No tutaj ciężko coś doradzić konkretnego bo ćwiczenia na biceps to możesz dać uginanie ze sztangą stojąc podchwytem an an trica możesz dać pompki w podporze tyłem i powinno być lux

Pamiętaj że nie da się spalić tłuszczu miejscowo dobrze by było jak byś miał plan ogólnorozwojowy angażujący wszystkie partie coś w stylu FBW

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-02-23 16:29:53

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
witam,
nieługo koncze cykl masowy, potem robie tydzien przerwy od silki i dalej nei wiem czy znow cwiczyc na mase czy moze tak nei wolno i trzeba np na sile albo na wytrzymalosc?

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Mam pytanie, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest trening CKD? Moim celem jest redukcja tłuszczu na brzuchu
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
a ja ma mprośbe byście nie zapomnieli o moim pytaniu który jest wyżej:)

Zmieniony przez - criginold w dniu 2008-02-23 18:12:37

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
criginold - twoj staż jest zapewne krotki i na masę możesz ćwiczyć nieprzerwanie- tzn. przeplatając to przerwami, cyklami regeneracyjnymi, no i oczywiście co jakiś czas zmieniając, albo tylko modyfikując plany.

behajak - ckd to rodzaj diety a nie treningu- patrz w dziale >>Odżywianie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-23 19:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4536
Witam.
Chodzi o to że nie mogę dokładnie sprecyzować jaką mam budowę ciała. Mam 18 lat 172 cm i wazę 71kg i mam brzuszek może nie jest on duży ale jest. Proszę was byście mi pomogli określić czy jestem ektomorfikiem czy endomorfikiem.
Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Jeśli chcesz mogę Ci przesłać fajny opis poszczególnych typów sylwetki

Chcesz???

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4536
Jeśli to dla Ciebie nie kłopot to chętnie go przeczytam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium