SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Witam! mam problem(z przyrostem masy), tzn. kiedys juz ćwiczyłem ale ze średnia intensywnością (około 2 razy w tygodniu przez jakieś pół roku)i bez odrzywek można też powiedziec, że bez skutków na zwiększeniu masy. Od niedawna po półrocznej przerwie postanowiłem powrócić na siłownię rozpoczynam od treningu adaptacyjnego (ustaliłem go na 2 tygodnie): trenuje 4 razy w tygodniu piątki i poniedziałki: klatka, barki, triceps, brzuch; Soboty i środy: plecy, biceps, uda, łydki, brzuch; Do tego według porady wyposazyłem się z gainera: Gain Bolic 6000, HMB: HMBolon, Białko serwatkowe. Dodam że moja wysokość to 190cm, ważę 83kg. za tydzień kończę tening adaptacyjny i chcę rozpocząc bardziej konkretny, oczywiście zależy mi na wzroście masy mięśniowej. Moje pytanie brzmi czy plan treningowy i moje wyżej wymienione odrzywki przy tym wszytskim bedą odpowiednio dziłać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na cyklu mono do tego przed treningiem Ultimate nox pump - nie ma napisane ile zawiera krealkalynu dlatego moje pytanie brzmi czy po treningu stosować normalnie 5g mono czy mniej czy wcale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 658
Ja mam takie pytanie:
Jeśli w treningu dzielonym priorytetem jest siła, później masa to lepiej robić serie 10-8-8-6 czy 12-10-10-8? Bo już słyszałem różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Wolfa.Trening rozplanowany masz źle ,jak chcesz osiągnąć jakieś wyniki to poczytaj troche w dziale trening i odżywianie bo beZ diety nic nie zrobisz i dopiero wtedy zwróć się o pomoc jeśli czegoś nie zrozumiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
diabeł
Nie ćwicz codziennie. Poczytaj na forum o treningach.

Yassato
Musisz sprawdzić co na ciebie działa najlepiej, ale jeżeli najważniejsza jest siła to stosuje się małą liczbę powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Witam. Spotkałem się w kulturystyce z czymś takim jak CM. Co to oznacza? Bynajmniej nie chodzi o jednostkę miary. Z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
Mam Pytanie co do bicepsa.
Mianowicie chodzi mi że lewą rękę mam mniejszą o 2 cm i mniej wytrzymalszą...co zrobić aby dorównała prawej....czy zmniejszyć serie na prawą? zazwyczaj a raczej prawie zawsze ćwiczę hantlami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki masz staż? asymetria jest na początku często spotykana,ale to przechodzi-ćwicz równo obie ręce ,nic nie kombinuj,mierz co jakiś czas i kontroluj czy coś się zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1716
Czym można zastąpić: uginanie nogi z obciążeniem stojąc na podwyższeniu? Albo ewentualnie jakieś pomysły jak te obciążenie do nogi przymocować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
po karzdej seri zawsze robi sie 30sek przerwy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium