SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116


mam 15 lat na klate wyciskam ok80kg czy to dobrze bardzo prosze o odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
przy stazu 3 miesiecy przy wadze 68-70 kg - nie wycisniesz 80 kg, jak jednak sie myle to to jest bardzo dobry wynik. Chyba ze masz silke prowizoryczna na chacie czy w piwnicy i masz zle obciazenie wywazone i tylko Ci sie wydaje ze tyle cisniesz. Pozdro pojdz na profesjonalna silke i sprawdz

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-04-05 10:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
mam silke w domu wszytkie ciezarki sam kupowalem i dla pewnosci jeszcze je wazylem a na moja silke chodze praktycznie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
wczesniej pisales ze chodzisz na silke tylko raz w tygodniu tak wiec ja juz nie wiem o co ci chodzi i zgodze sie z "zaglebieSC" ze tyl eraczej nie wycisniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
ja nic nie pisalem ze chodze tylko raz na silke jestem tam prawie codziennie moze ci sie pomylilo bo to kto inny chyba pisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11046


Mam pytanie otoz z lewej strony miesien ktory mam zaznaczony jest bardzo dobrze rozbudowany natomiast po drugiej stronie nie ma go praktycznie w cale. Co musze zaczac robic aby z drugiej strony poruszyc ten akton?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1331


Mógłby mi ktoś powiedzieć o co kaman w tej rozpisce bo chyba za ciemny jestem Rozumiem, że 1-sze ćwiczenie robimy tak: 1sx12 2sx6 3sx6 4sx6, a w drugim cwiczeniu juz nie wiem o co chodzi,czemu zaczyna sie od 2s??? a potem 3 cwiczenie od 4s potem piąte od 5s? o co z tym chodzi?

Życie zaczyna się po 50... w bicku xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
xxmaroxx
Przy Twojej wadze to niezły wynik. Ale szanuj stawy - jak juz rion wcześniej powiedział. Bo wycisnąc 80 kg to nie sztuka, ale zrobić poprawnie technicznie kilka serii z takim ciężarem - już gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Durrak
Serie czytamy w pionie.

1s - 12 plasko
2s - 6 plasko, skos w gore
3s - 6 plasko, 6 w gore
4s - 6 plasko, 6 w gore, 6 rozpietek
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2559
mam cwiczyc brzuch w okresie regeneracyjnym?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium