SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tawariść
uginanie nóg w leżeniu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#8

prostowanie ramion na wyciągu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t1

pierwsze ćwiczenie zmien na unoszenie nóg leżąc plasko, zamiast 11 cw - zrob uginanie nadgarstków podchwytem i nachwytem.


isaak88
może rozgrzewka kuleje? błąd moze być także w chwycie... :)

_Richard_
spoko, pozdrawiam

ketyovxxx
przy wyciskaniu pracuje nie tylko klatka, ale równiez barki, tricepsy, przedramie :) wiec zakwasy na barkach moga wystąpic... ale jeżeli pojawiają sie zbyt często - błąd techniczny wykonywania ćwiczen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1231
jak to jest z regeneracją w treningu FBW? Czy jak ćwicze 3 razy w tygodniu wszystkie partie to czy mięśnie nie mają za mało czasu na regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2114
Czy to, że będę ćwiczyć A6W podczas masówki, a po A6W zrobię redukcję, zmniejszy w jakiś sposób efekty? Bo z tego co widzę większość (jak nie wszyscy) rzeźbią brzuch podczas redukcji.

"Wówczas, gdy tylu jest samotnych, prawdziwym egoizmem byłoby być samotnym samotnie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
MoIzI
Jeżeli zachowujesz odpowiednie odstepy czasowe, śpisz i dobrze jesz to bez nerwów. Musisz też odpowiednio dobrać ilośc serii, żeby nie przetrenować mięsni. Cwicz tak: pon, sr, pt lub wt, czw, sob. Wszystko bedzie ok.

kfazik
a6w to jeden z systemów treningowych na brzuch. mozesz go robic, nikt Ci nie broni, ale jak słusznie zauważyłes rzeźbe robi sie podczas cyklu redukcyjnego. nie da się masować całego ciała, a brzucha rzeźbic :) podczas cyklu masowaego polecam Ci ABS2.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A ja mam takie głupie pytanie? Jak najlepiej chwytać sztangę przy martwym ciągu? Bo mnie raz ugniata skórę na dłoni i robią się okrutne odciski raz za bardzo trzymam w palcach i przedramię nie wyrabia... Jest na to jakiś dobry sposób? Ostatnio widziałem na siłce jak DUŻY koleś z 20 sekund się przymierzał nim podniósł sztangę.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
radosuaf
hmm... no ja osobiście chwytam sztangę nachwytem obiema rękami. są opcje że jedną reką chwytasz podchwytem, a drugą nachwytem. Musisz mieć pewny uścisk, pewnie trzymać. Moze wyjsciem byłyby rękwaiczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie, no tyle to wiem, o rękawiczkach nawet myślałem, osobiście wolę nachwyt, myślałem tylko, że jest jakaś specjalna technika, żeby się do tego "zabrać". Bo o ile przy innych ćwiczeniach to nie robi większej różnicy, to przy drążku i martwym ma znaczenie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
cześć wsystkim. właśnie skończyłem domowy split i nie wien co teraz będzie dla mnie lepsze czy fbw czy system mass Michaila?? a mój staż to 15 miesięcy z 3 miesiżczną przerwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2114
chyba sie nie zrozumieliśmy :) Mi chodzi o to czy będzie jakaś różnica w efektach A6W jeśli będę ćwiczył brzuch podczas masówki, pod warstwą tłuszczyku, a następnie spalić ten tłuszczyk zamiast poczekać z nim i ćwiczyć go podczas redukcji?

"Wówczas, gdy tylu jest samotnych, prawdziwym egoizmem byłoby być samotnym samotnie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180
Witam, kiedy najlepiej jest zazywac tauryne w dni treningowe aby byla najlepiej przyswajana: przed treningiem, po treningu czy w czasie posilku?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium