SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
durden69

Albo uginanie z ciezarkiem albo z linka wyciagu dolnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1821
Dzięki adzik, ale jak to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#8

gif 8c

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Witam, zacząłem cwiczyć od 1 miesiąca, mam 15 lat, ważę 91kg, i wzrostu mam 178cm. Chciałbym jakoś przyspieszyć swoje spalanie tłuszczu bo cel mam taki by wyrzeżbić ładnie sylwetkę. Wiem, że dieta jest najważniejsza, ale to za dużo trwa. Chciałbym zakupić karnitynę, nie jestem obveznany na rynku i nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazać do przyjmowania karnityny. Czy w tym wieku mogę przyjmować karnitynę i czy 2h aeroby + karnityna powinna wystarczyć abym wyrzeżbnił sylwetkę?

Planuję zakupić to - http://www.allegro.pl/item400114044_nowosc_trec_l_karnityna_softgel_120kap_1200mg.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
m1k, powiem to tak. Ta karnityna Ci g**** da z przeproszeniem.Bez obrazy, ale tak jest. Nie znam nikogo, kto po karnitynie spalił widoczna ilość tłuszczu. Nie patrz się na reklamy i wkręty producentów.

Jeszcze ja mam jedno pytanie. Czy podciąganie sztangi do brody wąskomożna uznać za ćwiczenie na plecy i władować do samego treningu pleców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
podciąganie wzdłuż tułowia do brody to jest ćwiczenie na barki po części angażujące mięsień czworoboczny

Ale unikaj wąskiego chwytu i nie unoś do górnej cześci brzucha i na szerokość barków

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Wkońcu jest to produkt od tego, żeby spalał, bo gdyby nie spalał nie reklamowanoby go! A czy ostatecznie jest jakiś produkt ktory pomoże mi w spalaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Witam mam 2 pytania
1) Czy trening FBW zadziala na mnie jeśli mój staż to około 10 miesięcy
2) Czy trening FBW jest dobrym pomysłem na redukcje/rzeźbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
m1k, jeżeli diety nie będzie, to żaden spalacz Ci nie pomoże. Jaka będzie w tym logika i sens, jeżeli będziesz brał spalacza, a będziesz miał załóżmy masową dietę?

Poza tym samej karnityny nie opłaca się kupować. Ewentualnie z jakimś innym spalaczem, albo zakupić spalacz, który między innymi będzie zawierał karnityne.

Mlodyyy92,
1)Oczywiście, że tak.
2)Uuuu, raczej nie, ale niech odpowie Ci na to pytanie ktoś kto się bardziej zna ode mnie.

Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Przypuścy ze mam dietę - na redukcję mogę przyjmować karnitynę ?

Jednosczesnie prosze o podanie mi jakiegos dobrego taniego spalacza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium