SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Ponawiam pytanie:
Mam jedno pytanie a dokladnie czy cwiczenia silowe (FBW) spalaja tluszcz w jakims stopniu czy tylko utrzymuja miesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Trening siłowy, jaki by nie był, służy do BUDOWANIA mięśni, a żeby zredkuować tkanke tłuszczową / nabrać masy / siły - musimy przestrzegać odpowiedniej diety. Jeśli jednak chodzi Ci o to czy FBW może być stosowane przy redukcji to owszem, FBW nadaje się do wszystkiego

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
pytanko:
jesli robie splita kazda partia 2x w tygodniu to jaka ilosc serii? normalnie jak w splicie 12s na duze grupy i 9s na male czy rozbic to a la fbw (6-8 na duze, 4-6 na male)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
elo elo elo

zapytanko mam

ćwicze fbw A B A 3x week
pon śro piat

nieraz mam tak ze po poniedziałkowym treningu mam jeszcze zakwasy do tego co bedzie w środe =\ i czy mam tej partii poprostu nie ćwiczyc?a reszte zregenerowanych partii normalnie? zazwyczaj tak robilem ale nie wiem jak sie powinno.

Zmieniony przez - Jason16 w dniu 2008-08-26 21:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
jason16
dobrze wietrz pomieszczenie w ktorym cwiczysz (jesli cwiczysz w domu) i porzadnie oddychaj podczas treningu. zakwasy robia sie przez niedotlenienie miesni. podobno dobre na ich usuwanie sa prysznice lodowato-cieple.

jesli ktos zajrzy niech odpowie na moje pytanie wyzej. z gory dziekuje.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Jeśli trening ACT zajmuje mi około 70-80 minut to jest za dużo? Jakie należy robić przerwy między ćwiczeniami,a może odrazu przechodzić do 2 serii lub drugiego ćwiczenia bez odpoczynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2421
Mi sie wydaj, że tak. Między ćwiczeniami nie ma być odpoczynku- w czasie wykonywania obiegu odpoczywasz tylko w czasie przechodzenia do kolejnych stacji (czyli to jakies parenascie do parudziesieciu sekund) i pamietaj żeby dobierać tak ciężary, żeby miec w zapasie 2 powtórzena.
Ja robiłem ACT to cztery obiegi miesciłem spokojnie w 60min - odpoczynek miedzy obiegami wynosił u mnie 3min.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
mk92
wczesniej ogladałem na Mdtv filmik z Radosławem Słodkiewiczem i wypowiadał sie ze po treningu z dorianem miał zakwasy chyba 4 dni
to co źle oddychał??
wypowiadał to w takim kontekście ze trenig był cieżki

dalej czekam na odpowedz na pytanie czy omijac tę partie czy normalnie ją ćwiczyc.

Zmieniony przez - Jason16 w dniu 2008-08-27 09:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
to jak adzik myslisz te cwiczenia na nogi co tam podalem to beda dobre?

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium