SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Można zrobic trening domatora na wzór ACT tzn w werski obwodowej a także można go wykonać na zasdzie FBW czyli na każdym treningu całe ciało

O to chodziło?

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
teraz mam plan FBW (podstawowy sprzęt), a tego sprzętu mi zabraknie na 3 tyg i czy mogę zastąpić przykładowo ćw MC innymi ćwiczeniami?

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
tak o tą odpowiedz mi właśnie chodziło, dzięki

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Unoszenie tułowia z opadu a jeśli nie masz ławki to unoszenie barków leżąc na brzuchu z zaczepionymi nogami

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
czesc :)

Mam pytanie bo znow mam problem

i nie moge sobie poradzic z rzeźba .
mam prawie 18 lat
waga : ~90kg
wzrost : 185cm
Na klatke biore 120kg
Cwicze brzuch ale nie moge go wyrzezbic ani klatki ;x
starams ie jesc 3/4 posilki dziennie ( nie pije piwa , pizze rzadko jem xD ) . Jezeli bedzie trzeba to moge wkleic fotke .
dalibyscie jakies rady itd jak wyrzzbic klatke i brzuch >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Musisz odpowiednio ułożyć dietę i i do treningu aeroby tutaj kwestai diety to podstawa, oblicz bilans .

Posiłków możesz zjeśc śmiało 5-6 ale odpowiednio ułożone

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Mam dziwne pulsowanie mięśni po dzisiejszym treningu. Robiłem klatkę i biceps a pulsują mi przednie aktony mięśni naramiennych. Czym to może byc spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Witam, mam do Was 1 pytanie mianowicie mam 15 lat i zastanawiam się czy ćwiczyć na siłowni. Mam 170cm wzrostu oraz waże 47kg ... Ćwiczyłbym biceps, triceps oraz klatkę. Czy według Was opłaca mi się ćwiczyć ? Czy mogę przez ćwiczenia nie urosnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
GiorgioArm

Podczas treningu klatki też pracuje przedmi akton barków więc jest ok

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
GiorgioArm
Podczas ćwiczenia klatki, barki też pracują. Całkiem możliwe, ze skoro aż tak mocno odczuwasz - jest cienko z techniką, albo za duży skos w góre...

rafa_93
Co do wzrostu - nie masz się o co martwić. Jeżeli zaczniesz ćwiczyć z głową to ok.


edit:
Rion wyprzedził :)

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-06-02 21:16:46
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium