SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co sądzicie o takim podziele
Pon -klatka ,barki brzuch
śr- grzbiet, biceps-triceps (chcę spróbować tu ćwiczeń antagonistycznych)
pt-nogi,łydki,brzuch
i nie wiem gdzie czworoboczne wrzucić żeby było dobrze i jednocześnie żeby trening danego dnia nie był za ciężki(myślałęm o pt,ale tak z dupy troche z nogami tę partie robić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
Mam pytanie co myslicie o Takim polaczeniu ??

Pon- Klatka, Barki
Wt- Plecy,nogi,brzuch
Sr- wolne
Czw-Biceps, triceps,przedramie
Pt- Plecy, Barki

Czekma na odpowiedz :P

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 780
Zmieniony przez - hassano w dniu 2008-10-06 16:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
hassano - a dieta??
co do brzucha to rób, tak jak masz rozpisane i nic nie dokładaj

Jakie Załozenie Masz...? Proste Walczyc I Wygrywac...dume W Sercu Masz
--------------------------------------------------------------------------------
Choć Życie Ciąży A Psychika Siada Nie Poddam Sie To Moja Zasada[!]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
dzienciol8
Jesli split na 3dni w tygodniu, to radzilbym rozlozyc partie rownomiernie, np.
poniedzialek, masz jeszcze ok, dalbys rade, ale barki juz by odmawialy posluszenstwa i nie wykonalbys ciezkiego treningu.
ale sroda to juz tragedia niestety jesli chodzi o podzial na 3dni gdzie partie mozesz rozlozyc rownomiernie na 3dni, a ty tutaj dales polowe parti ktore cwiczysz, bic+tric na jednym treningu nie ma sensu, chyba ze jakis okreslony cel. Pt. zrobisz nogi, jelsi tak jak wiekszosc cwiczyc to bedziesz sie nudzil, i tyle.

3dni.

pon.plecy+bic/tric
sr.klatka+bic/tric
pt.nogi+barki

Optymalne rozwiazanie. Co do kombinowania przy splicie, bo tak mi sie wydaje przynajmniej ze chcesz cos dodac, jakies urozmaicenie to mozna zastosowac wiele innych metod, jak s laczone, ss, dropset etc.Tym mozna ze zwyklego splitu zrobic porzadny plan.


Grygory
2 male partie na treningu, nie ma sesnu, bedzies zje katowal i tyle z tego bedzie, zamias poswiecic dzien na cos konkrentego, jesli na 4dni to

pon.barki+bic
wt.nogi
czw.klatka+tric
pt.plecy

albo np. split partia 2x w tyg.





Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-10-06 16:38:50

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
Dzieki Bery89 :)

Sog leci do Ciebie :)(o ile wejdzie)

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanie jak mam ćwiczyć (dopiero zaczynam ) aby móc podciągnąć się nachwytem z 20 razy. Teraz podciągam się 6 razy siłowo i 2 takie pół na pół. (jestem świeżo po przeprowadzce i mam tylko drążek, inne posty przeczytalem) Czy samo podciąganie na drążku wystarczy czy trzeba robić jeszcze inne ćwiczenia, a jak tak to jakie i jak często? POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
oleksy123
Co jest celem treningowym? podciaganie sie na drazku? tylko tyle chcesz robic, czy masz moze dostep do jakiego kolwiek sprzetu? Zastanawiales sie nad treningiem domatora?

Lub moze ci zaproponowac 1sprzet=trening calego ciala (stara metoda,treningowa )
https://www.sfd.pl/Worek+piasek=trening_całego_ciała_%-_-t438766.html

Co do drazka, jesli tylko to chailbys cwiczyc, to trening 3-4x w tygodniu, ilosc seri i powt, to juz zalezy od tego ile jestes w stanie podciagnac sie w 1 seri, pelne powt.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Witam.
Mam 16 lat(no niedługo 17). Mam 170 wzrostu i waże tylko 58 kg. Pakuje juz troche- pół roku, a prsrzedtem to tak tylko od czasu do czasu. I mam pytanie bo na klate biorę tylko 60 kg i podniosę tylko 3 razy. Cały czas zmieniam sobie cwiczenia na klatke itd i nic a wspomnę ze po kazdym treningu mam zakwasy. Cyc rośnie, ale sila bardzo słabo, a i ćwiczę pn, śr, pt. Mój kolega z podobnym stażem bierze 100. Już sam niewiem co robić. Koledzy doradźcie coś,

Zmieniony przez - pawel0399 w dniu 2008-10-06 20:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
To mają być ćwiczenia takie na podnoszenie gdyż sobie wymyśliłem, że chcę się podciągać ok. 20 razy. Na razie W 1 serii zrobię 9 (najnowsze dane) ale w kolejnych dwóch do 5 razy. A przy podciąganiu nachwytem pracują mięśnie pleców i mam pytanie czy w warunkach domowych da się je rozwijać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium