SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Siemano nie typowe pytanie czy sa jakies cwiczenia na wytrzymalosc w sumie nie wiem czy o wytrzymalosc tu chodzi powiem tak chodzi mi o to zeby zrobić 60 powtorzeń 50 kg sztangą narazie robie 20/24 powtorzenia a rekord szkoly to 59 razy :D i co ćwiczyc poprostu mase /siłe czy na to zeby robic średnim ciężarem dużo powtorzeń sa jakies inne ćwiczenia?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
to ja mam takie tez nietypowe pytanko czy to prawda ze spozycie surowego zoltka z jaja poprawia stan kondycyjny czy cos takiego

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1007
Od dwóch tygodni ćwiczę planem FBW. Po treningu nie jestem w ogóle zmęczony, a na drugi dzień czasem nie czuje, że ćwiczyłem dany mięsień. Czy to dobrze czy źle? Może powinienem być trochę zmęczony? Pzdr, z góry thx za odowiedź.

Zmieniony przez - marcin1991 w dniu 2008-09-29 19:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6287
Siema ja mam takie pytanko:

Co łączyć razem? barki,klata,plecy,triceps,biceps? podzielone to ma być na 3 dni i do 2 z tych treningów chce robić biceps.

z góry Dzięki za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
adi1080-najlepiej sobie chodz 5 razy w tygodniu i kazda partia ciala w osobnym dniu a nogi rob w kazde dni terningowe po skonczonych ćwiczeniach np. z klaty

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107

Mieśnie to nie wszystko;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Sobek16
to nie dział do takich pytań


pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
oj ciezko o odpowiedz na moje pytanie

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
RAPitER

nigdy o takim czymś nie słyszałem pewnie to jakiś wał ale może i nie ale w co wątpie

marcin1991

może zwiększ ciężary bo po treningu musisz czuć że ćwiczyłeś bo to nie był by trening po którym nie jesteś zmęczony chociaż trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1579
czy rozmiar klatki mierzymy na wdechu? Pytanie tyczy sie tez innych miesni, czy kiedy je mierzymy maja byc napiete?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium