SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
Witam, fbw, act czy split, który z tych systemów jest najlepszy na siłę ? i czy mogę fbw podzielić na 2 dni w tygodniu, zamiast 3 dni w tyg. zwiększając przy tym ilości serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FBW lub split

Mozesz podzielić na dwa dni jak ułozysz załóż osobny post i daj do oceny

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
jak robie fbw 3 dni w tyg. to na małe grupy w 1 dniu przypada 2 serie ? czy to nie jest za mało dziennie ? mój staż 3-4 miesiące

a w splicie 9 serii na klatę to też nie za dużo jak na jeden dzień ? bo po 4 seriach to już dosłownie padnięty jestem i nie mam siły prawie nic podnieść

Zmieniony przez - therl w dniu 2008-03-31 14:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-03-31 15:32:36

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Bo intnsywność treningowa jest inna w splicie masz klatke raz w tyg i potem 6 dni odpoczywa natomiast w FBW klatka jest 3 razy w tygodniu ale o znacznie mniejszej intensywności

Jeśli masz mały staż to treniuj FBW

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Witam,

Chodze od ok 3 miesiecy na siłownie i mam swoją orginalną dietę (nie wpierniczać słodyczy ;P) i teraz jest prawie dobrze z moim brzuchem ALE... Jest wypukły. Nie wiem dlaczego ale tak jest. Jak napnę mięśnie to czuje, że wystają i naprawde mnie to wkurza bo mało tłuszczu na nim zostało ao on dalej odstaje.

Brzuch ćwiczę tak:
3x w tygodniu w odstępach co 2 dni, 4 różne ćwiczenia po 3serie x 20 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
A ja mam takie pytanie. Czy brzuch powinno się ćwiczyć na początku czy raczej pod koniec treningu? W kilku programach, które posiadam są właśnie rozbierzności co do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wypróbuj- ja osobiście robie na początku- na końcu mi się strasznie juz nie chce/traktuje to także jako b. dobra rozgrzewka/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2559
nie moge za bardzo uzyskać pompy w klacie po normalnym treningu ze sztanga i sztangielkami, a technike mam raczej dobra wiec nie wiem co by moglo byc powodem. Jednak starczy mi tylko 20 pompek i juz czuć jak się mięśnie pompuja. Jaka moze byc tego przyczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
A do czego Ci pompa na klatce? Jak tylko klatka rośnie to niczym sie nie przejmuj

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium