SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
ludzie a jak wurobic mięśnie bez sztangi itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
Kuro-to oplaca sie robic pompki dodatkowo codziennie? bo ja tak robie 3 serie po 30 powtorzen z plecakiem 13kg na plecach a i na piastkach to soe odbywa a nogi sa na podwyszeniu to zyli takie pompki na co sa?

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Maku - jak ćwiczysz na siłowni to pompki są zbędne.

Im nogi wyżej - tym bardziej pracują barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
MAM PYTANKO KTO I GDZIE NAPISAL BY MI ROZPISKE DO TRENINGU.JESTEM 3 MIESIACE PO PORODZIE CHCEM WROCIC DO FORMY CZYTALAM O ROZNYCH DIETACH ALE NIE MOGE STOSOWAC PONIEWAZ KARMIE PIERSIA.PROSZE O ODPOWIEDZ.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
MAM PYTANKO GDZIE ZAPYTAC O ROZPISKE CHCIALAM SCHUDNAC PO PORODZIE.KARMIE PIERSIA,DZIEKUJE

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
zanett25 - nikt Ci tu nic nie napisze/rozpisze. Musisz to zrobić sama. I potem wrzucić do sprawdzenia. Polecam działy Odżywianie i Odchudzanie.

Jeszcze jest sporo dziewczyn/kobiet w dziale Dzienniki Treningowe. Pytaj tej pani:

https://www.sfd.pl/Obliques_/_Blog_/_Niekonczace_sie_ksztaltowanie_sylwetki-t396093.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
Pytanie w sprawie treningu w domu...
Są dwa ćwiczenia dla których szukam alternatywy może ktoś mi podpowie?mianowicie...
z powodu kontuzji barku wznos bokiem odpada w ćwiczeniu:
1.Unoszenie sztangietek bokiem w góre

a ze względu na to że nie idzie mi(krążek sie zsuwa/spada/obciera mi kostke) ćwiczenie z talerzem przyczepionym paskiem do nogi nie wykonuje:
2.Uginanie nogi z obciążeniem stojąc...

czym moge je zastąpić???
Mam do dyspozycji ławeczke+sztanga+sztangietki,atalas ćwiczeń już przeglądałem i wyszukiwarke pomęczyłem lecz nie znalazłem odpowiedzi...proszę o jakąś podpowiedź...pozdr

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
robie FBW 2 razy w tygodniu. łączna ilość serii na klatke plecy nogi i barki to 12 a na bica i trica 6. może tak być

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
JasiekBB Unoszenie bokiem jest na boczne aktony. Możesz robić np. wyciskanie siedząc.

Na nogi zamiast uginania możesz robić MC na prostych nogach [kolana nie są zablokowane! Lekko je uginasz]

4lan Dałbym po więcej na bic/tric. Żeby było 9.

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2008-05-01 15:45:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium