SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3609
mam dwa hantle, 6,5kg i 8,5kg, mogę ćwiczyć tym cięższym słabszą stronę klatki(wyciskanie, rozpiętki) a lżejszym lepszą stronę??

www.erape.eu  najlepsze forum o rapie w sieci, serdecznie zapraszam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
ma może ktoś link, albo sam program przeliczający wielkość ciężaru proporcjonalną do jego wagi i materiału? widziałem linki na forum, ale nie działały ;x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
wolek17
Nie można ćwiczyć w ten spsób. Cięzar zawsze dobierasz względem słabszej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
elo mam pytanie od niedawna zaczolem regularnie cwiczyc jednak kiedys mialem wypadek ze wpadlem na klamke i milame dziure w rece gdy bo treningu zobacz na ta reke cala jest w zylach wszedzie zielono chcialbym sie spytac o rade jak mozna temu zapobiedz z goy dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
czesc ,ogólnie zaczne od tego ze jakies 2,5 miecha temu wróciłem na silke po przerwie 4 miesieczniej ,no i spytalem sie trenera jak to jest z tym FBW ile mozna to robic jezeli wszystko idzie do przodu, on powiedział ze co 2-3 miechy max zmienic, żebym teraz na 3 miesiace przeszedł na split, to mówie ok i spytalem sie o ilosc serii na dana partie z ciekawosci i chłop powiedział mi , że na klatke i plecy po max 6-7 serii robić ale bardzo duzym ciezarem, ze to starczy jeżeli celem jest masa, nie wiem na forum nigdy nie wiedzialem zeby takie treningi na mase robili, co o tymn myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Witam. Wczesniej cwiczylem 4 miechy tak dla rozrywki. PO polrocznej przerwie chce wrocic na silownie na rowny rok. Wiadomo ze jakies suple przyjme ale nic konkretnego bo nie wiem czy cos to da z takim malym stazem. Ale moje pytanie jest taki: Czy jak bede cwiczyl rok z suplami i przestane to czy duzo mi spadnie? PO jakim czasie? Czy po spadku cos mi wogole zostanie? Mniej wiecej ile procent calego przyrostu w ciagu roku? Z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Witam mam pytanko
jak wiadomo na opakowaniach od bialka czy weglowowanow chca najlepiej przed treningiem i po treningu
mam pytanie wiec
czy gainera moge laczyc z bialkiem ??
tak ze zamiast robic 2 razy raz wegle pic i zaraz znowu bialko
wypic to na raz zapotrzebowanie na wegle i bialeczko przed i po treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
kscman

Jesli staż masz niewielki to nie szalałbym tak z ciężarem a 6-7 serii w moim przekonaniu na klatkę może ok ale na plecy za mało.

Raczej dałbym większą ilość serii

I w ogóle ciągnałbym dalej FBW tylko jakąś cięższą wersję

marbit

Tego ile Ci zostanie nikt nie wie nie wiemy ile zbudujesz i dlaczego tylko na rok to raczej sport długoterminowy.
Ps podstawą jest dieta nie suple

L91
Podstawa jest posiłekzarówno przed jak i potreningowy.
Gainer to mieszanina białka i węgli w różnych proporcjach stsuj gainera potreningowo i potem do 40-60 minut posiłek białko+węgle średnie IG.
A białeczko na noc przed snem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
czemu staż nie wielki przed przerwą ponad rok ćwiczyłem,
chciałem właśnie pociagnać do konca maja to Fbw i pozniej na splita przejsc tez tak na okres 3 miechów,
można trening pleców oprzeć na tych 3 cwiczeniach:
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROko (NACHWYT) 4s
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3s
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE( w leżeniu na ławce skośnej) 3s

najpierw zamiast tego ostatniego trener polecił mi MC ale ja mam chorobe pleców scheuermanna i jednak to cwiczenie nie bardzo bym umiał wykonać prawidłowo. i dlatego mysle ze tamto na skosnej ławce bedzie ok, wiem ze sie prawie nie rozni od wiosłowania hantlem, ale nie mam pomysłu innego, a chyba lepiej to niż ściaganie z wyciągu górnego ?




Zmieniony przez - kscman w dniu 2008-05-26 18:37:56

Zmieniony przez - kscman w dniu 2008-05-26 18:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12795
Czołem funfle :D Mam takie pytanko, czy jadąc na mase 70 kg po 10 powt. urośnie mi coś siły? Jakich przyrostów siły moge sie spodziewać? Z góry dzięki, aha wycisk około 101.

"Gdybym miał szerokie bary, stukłbym mendzie okulary"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium