SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Na tej stronie jest książka "Trening bez sprzętu" Oliviera Lafay w cudnej jakości, (nie tak jak ten plik popularny tu na forum KSI__KA. polecam

http://odsiebie.com/pokaz/696030---b9b6.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
oleksy123
Wiec tak, w domowych warunkach mozesz rozwinac miesnie plecow, ale wiadoma sprawa ze nie w takim stopniu jak na silowni etc.Co do twojego celu to da sie osiagnac bedzie to wymagalo czasu ale da sie.
Poradzic moze, a raczej polecic, moja sprawdzona metode jesli chodzi o ilosc powt, na rozne cwiczenia.

Swoj max na jedna serie rzbijasz na kilka seri po kilka powt co tydzien np. dodajesz do kazdej seri 1powt. etc.... Po dojsciu do okreslonej ilosci powt w kazdej seri lub do bledu robisz reset i sprawdzasz do nowa max na jedna serie i powtarzasz.

Przyklad.

9powt w jednej seri.
Robisz 3x3(3s po 3spowt)
4x w tygodniu 3x3
Co tydzien dodajesz po jednym powt do kazdej seri czyli masz juz 3x4
3x5
3x6....
Z gory zakladasz jakis max powt. np. 6.(o ile progres bedzie widoczny i znaczny)
Kiedy dochodzisz do tygodnia w ktorym wykonales 3serie po 6powt. Robisz reset i od nowa sprawdzasz swoj max i dalej rozbijasz na kilka s.Lub jesli w jakims tygodniu nie wykonasz zamierzonej ilosci powt nawet w ostatniej seri, powtarzasz ten tydzien w kolejnym, jesli sie nie uda juz wtedy robisz reset, i od nowa.Jesli zbyt szybko metoda przestanie sie sprawdzac, trzeba szukac nowego wyjscia.


_bartex_
W jakim celu chcesz tak rozdzielic partie?
klatka i plecy osobno, podzial sie taki raczej nie sprawdzi.

JULAS1
Wyc wąsko.


xlineage
Robpisz po koleji jak leci, nic nie rodzielasz na pory dnia.


Tamudzin
Progresja/regresja co lepsze? sprawa dyskusyjna, zazwyczaj trzeba przetestowac na sobie ktora metoda bedzie lepsza, nie ma jasnej zasady ktora by sie sprawdzlaa ze ta metoda jest lepsza a druga gorsza.Na kazdego dziala co innego i trzeba samemu dostosowac trening i metody pod siebie.


Sebekkk
split partia 2x w tyg.
2 zestawy lekkie i 2 ciezki, co to lekkie a co ciezki i czym sie roznia? roznia sie objetoscia. Intensywnosc to % ciezaru jakim cwiczysz na dana partie miesniowa.Objetosc to ilosc seri,powt,cwiczen etc.
Przy splicie wazne jest dobre rozplanowanie, i podzielenie na 2 zestawy bo latwo o przetrenowanie na tego typu planach.


godlak0806
głęboki siad

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Wielkie dzieki Bery. Czyli w planie lekkim mam cwiczyc mniejsza iloscia serii i cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 986
chce kupic gryfy i jest fajny zestawik, niedrogi tylko jedno mnie martwi - pisze ze max. obciazenie długiego to 100kg, wiec nie wiem czy wogole sie oplaca kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7756
Witam.

Na czym lepiej masować na białku czy na gainerze?
Czy przy opcji brania samego bialka bez gainrea i przy jakiejs diecie( glowne produkty ryz jaja mleko ser makaron tunczyk)efekty beda dobre? Wszyscy masuja na gainera a dopiero przy redukcji wrzucaja bialko... Na samym bialku podczas masowania nie wyrobi duzych miesni? jak to jest?

hio hio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
gainerze poniewaz zawiera weglodowany, a to glownie one przyczyniaja sie do zwiekszenia masy





ja mam dwa pojedyncze pytania:

pierwsze jest banalne wrecz banalne mianowicie jest roznica czy 5g kreatyny wypije z 0,2L wody albo wiecej lub ciut mniej?

jak polaczyc trening na silowni z sztukami walki (3 razy w tygodniu sztuki walki) ?

Czego się nie dotknę staje się gorące.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7756
no tak. ale w przypadku gdy mamy juz dosc spory brzuch. co robic;> dalej gainery i potem wycinka na lato czy bialkiem trzebac?

hio hio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9207
moge cwiczyc splitem 4 dniowym w taki sposob:
pon klata tric
wt plecy bic przedramie
sr wolne
czw barki kaptury
sobota nogi
wczesniej nogi robilem w piatek ale teraz wolalbym w sobote
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
duzy brzuch od gainerow Ci nie urosnie, jezeli bedziesz go cwiczyl to bedzie Ci leciala masa calego ciala, nie tylko brzuch rosnie

Czego się nie dotknę staje się gorące.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
dziki za porade ,ale mam jeszcze jedno pytanie czy ten plan cwiczen jest waszym zdaniem dobry
http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=116
Czekam na wasze zdanie o tym planie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium