Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
89
a nie ma jakiegos miejsca gdzie mozna zamieszczac pytania o plany (czytaj:,,czy jezd dobrze czy cos zmienic?") bo jak kazdy z osobna taki topic zakłada to sie chyba robi bałagan na forum?
pozdro
Jeśli kiedyś przyjdzie czas paść to paść na szczycie...
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1408
Witam. Dziś czeka mnie trening barków. Mam jednak mały problem otóż narzekam na tylni akton prawego barku ( nie jest to typowy ból, poprostu czuję jego lekkie wyczerpanie). Nie chcę jednak opuszczać treningu . Zrezygnuję napewno z unoszeń hantli w opadzie i tu właśnie moje pytanie: zrobię unoszenie sztangi prostej przed siebie, unoszenie hantli na boki (nie będzie obciążało tylnich aktonów?) oraz który rodzaj wyciskania sztangi wybrać aby jak najmniej tylnie aktony obciążać: do klatki czy zza karku? Z góry dziękuję za pomoc
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
290
Witam serdecznie,
moze pytanie wydaje sie glupie, ale widuje jedynie diete na mase, lub redukcje. I juz zgupialem:) A chcialbym sie dowiedziec czy da sie rozbudowywac miesnie jednoczesnie utrzymujac kaloryfer na brzuchu?:) Albo inaczej, czy chuda osoba moze poprzez diete i cwiczenie brzucha wyrzezbic kaloryfer i nie tracac tej rzezby zwiekszac mase miesniowa. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
PS Dodam, ze chuda osoba to prawie 2 metry wzrostu i prawie 90 kg wagi:)
Zmieniony przez - pgajlewicz w dniu 2008-06-06 19:53:02
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
248
Rion 10.Dzięki za odpowiedz,zastosuje się do twoich rad.Zastosuje 5dniowy odpoczynek od ćwiczeń(jak myślisz czy wystarczy?),a następnie spróbuje wydłużyc czas ćwiczeń do 20min.Zobacze jakie będą tego efekty.pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
248
Rion 10.Dzięki za odpowiedz,zastosuje się do twoich rad. 5dniowy odpoczynek od ćwiczeń(jak myślisz czy wystarczy?),a następnie spróbuje wydłużyc czas ćwiczeń do 20min.Zobacze jakie będą tego efekty.pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.