SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie no dramatu nie ma ;) pewnie słaby czas przez wydłużony cykl świetlny ;) ważne że pobiegane :) ja poczekam jednak do wieczora z bieganiem dzisiaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ochłodziło się tak ciut-ciut ale deszcz się czai jakby chciał a nie mógł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
6ripley
Wczoraj się nie poruszałam więc zwłoki plus po deszczu parująca woda na 30°. No i więcej stania na światłach niż biegania .


Rip ale na rowerze jeździsz po takich zielonych terenach to biegać nie możesz w tym samym miejscu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jak się zbiera na burzę to nie, bo się cykam wbiegać do lasu wtedy a akurat wczoraj przed moim wyjściem lało konkretnie więc miałam nadzieję że będzie chłodniej, a tu słońce i klapa.
Jak biegam rano to nie, bo samo dotarcie do lasu to z 15-20 minut spacerku, pierwsze 10 minut biegu jest jeszcze przez las ale potem jest łącznik i dopiero właściwa ścieżka. Kiedy mam wolne i 10km to spoko ale rano na 5km to nie tracę czasu, bo ledwo bym do lasku dotarła i już bym i tak zawracała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
aha takie kwiatki ale widzę, że za bieganie się wzięłaś na poważnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
w końcu musi biegać szybciej żeby swojego partnera treningowego jeszcze bardziej denerwować ;) w sensie motywować a nie tylko na rolkach by jeździł ;) bieganie dużo daje i przede wszsytkim co najbardziej lubię czyści glowę ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Co to pół godzinki dziennie . Normalnie w tym czasie bym się obijała w wyrku a tak już zaczynam dzień z poczuciem zrobienia czegoś pożytecznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
i o to chodzi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Popołudnie:


Strength
Hang squat clean 6x3
65kg

Side jump 4x8


WOD
In a 10' window:
50x DU
5x Power clean 40/60kg
50x DU
4x Power clean 45/70kg
50x DU
3x Power clean 50/80kg
50x DU
2x Power clean 55/90kg
then
max reps Burpee over the bar
58 BOtB



Dzień dość zabiegany i jakoś ciężko się było na czymkolwiek skupić. Na HSC przerwy były mega krótkie, raz spojrzałam na zegar żeby zobaczyć i po ukończeniu serii nie minęła nawet minuta, innym razem nieco ponad minuta. Zamiast skupić się na technice starałam się robić szybko, żeby móc trochę odzyskać siły więc nie do końca jestem zadowolona. Skakanie słabo poszło. WOD fajny, na DU skusiłam raz w drugiej rundzie, odpoczynek tylko przy zmianie obciążenia. Część skakano- cleanową skończyłam w 5 minut z hakiem, po 5 BOtB już żałowałam, że tak szybko . Ciężko się robi burpee bez celu, postarałam się więc dobić do 50, po 50 chciałam doskakać do 60 ale nie wyszło, może innym razem.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium