SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Dlatego jak się da rozwiać nawet na 5kg to lepiej ego zostawić w szatni i tym ćwiczyc niż ryzykować i dawać 100 czy 200;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25597
Jak to mawiała legenda “Stimulate Don’t Annihilate”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21575 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Niby tak, choć nie ukrywam że ciężary zawsze mnie jaraly, I jako gowniarz to dość silny byłem Poza tym kręgosłupem też nigdy z niczym problemów nie było, no ale niestety, po takim zapaleniu już kręgi mam za bardzo rozyebane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25597
prz1993
Niby tak, choć nie ukrywam że ciężary zawsze mnie jaraly, I jako gowniarz to dość silny byłem Poza tym kręgosłupem też nigdy z niczym problemów nie było, no ale niestety, po takim zapaleniu już kręgi mam za bardzo rozyebane.
też kocham ciężary jak wiesz że jest siła możesz więcej i chcesz więcej ale teraz mi to wychodzi każda stroną, większość zawodników jak oglądam hanego ramboda to by mogli 3x tyle dźwigać a nie dźwigają a i tak wyglądają więc i taki sposób i taki jest okej tylko trzeba wiedzieć jak to ugryźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21575 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Nie no jasne że tak, tak jak mówiłem ciężar sam w sobie nie jest celem w bb. Ale duże ciężary jarają, przynajmniej mnie I szczerze trochę teraz sam uczę się ćwiczyć jakby na nowo, przywiązując uwagę do mind muscle jak nigdy dotąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Kurczę ja to z każdym startem masy czy nowego planu mówię sobie że teraz to zadbam o max technikę no ale wraz w progresem obciążenia rośnie ten apetyt i tylko się zakłada więcej i nagina ;/
Też lubię czuć ten klamot jak Przemek i to gubi chociaż i tak uważam że mimo wszystko jest lepiej co roku u mnie z tym xD przynajmniej się staram żeby było xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Tylko przy naprawdę dużych ciężarach tylko kwestia czasu aż coś pstryknie tylko pytanie jak bardzo;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Przemo poniekąd ci zazdrosze ze 450g węgli i jestes syty ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
arturl1986
Tylko przy naprawdę dużych ciężarach tylko kwestia czasu aż coś pstryknie tylko pytanie jak bardzo;p

Tylko widzisz ja nie wierzę akurat że wiosłowaniem hantelkami 20kg można solidne plecy zbudować czy wiosłem sztangą 60 czy tam 80kg tak jak ostatnio to napisałeś na grupie. Dla mnie to masturbacja która do hipertrofii to raczej nie doprowadzi. Tylko nie chce też tutaj znów u Przemka jakiejś burzy robić. No ja mam swoje zdanie co do wioseł akurat czy siadow czy ciągów. Nie mówię też tutaj o robieniu tego na pałę ale dla zawodnika 110kg wiosło hantlem 20kg to sory no ale nie wierzę i nikt mnie nie przekona. No i też biorąc pod uwagę że jest to pierwsze lub drugie ćwiczenie a nie dziesiąte i ostatnia seria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21575 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Dokładnie, w 100% się zgadzam. I zobacz że u mnie przy plecach te ciężary niby są nieduże, ale nie są to normalne wiosła, tylko bardziej wyizolowane, że względu na kręgosłup. I technika techniką, ale i tak klamotu staram się tam dorzucić, a wiadomo że w takich izolacjach na leżąco te ciężary nie będą jak w normalnym wiosle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium