SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30835 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2596 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78456
prz1993
To chyba ani jeden ani drugi z panów nie poruchal
A moja blondi poszła na urlop, cóż...


Hahaha w punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Cayek
No ale wyrwałeś czy nie?

Zanim wróciło czucie "u dołu" to już zmianę skończyła, hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2596 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78456
No a z tym że albo się wyjszcze albo dają mi cewnik też miałem przygodę.
Jajo mi operowali bo się przekręciło i 180 stopni.
Na stole dali głupiego jasia i jak zacząłem śpiewać i kawały opowiadać to tak było jak w barze. Śmiech i klaskanie.
Nad moim prawym jajem.

Potem się obudziłem i babo chłop mi mówi. "Sikasz albo cewnik" - 20 minut mi dała.

No nie szło.
Zostało mi 5".
I myślę, kombinuję, doję jak się krowy doi I nic.

Potem pomyślałem że stoję pod wodospadem i ta woda wpada mi do głowy i wychodzi cewką.

Tak podzialalo ze babo chłop musiał pościel zmienić bo kaczkę przelało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
miałem podobnie jak leżałem z kolanem po artroskopii - wlali we mnie ze 4 kroplówki, powiedzmy to jest jak po 4 piwach,puki nie sikasz to jest ok,ale jak już zaczniesz toooo... więc wołam pigułę,mowię żeby przyniosła 2 kaczki,ona pan żartuje, ja mowie serio. Przyniosła 2,jak zacząłem lać,to po paru minutach oddałem jej 2,ale musiała trzymać je w pionie bo "pod korek" pełne były
a zmieniając temat Przemek,jak to teraz u Ciebie z testem jest - jesteś off na czas pobytu w szpitalu ,czy regularnie jedna lotka tygodniowo w kibelku?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30835 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870995
Mi na początku też dali kaczkę, bo oczywiście przy wstawaniu do kibla miał mi peknac kręgosłup Ale powiedziałem że pyerdole,

Ja wziąłem ze sobą teścia, ale jak zrobiłem 1 strzała i wywaliło mi libido, to zrezygnowałem Od ponad 3 tyg bez. Ale za to mam TADa i solco, i ładuje sobie w wenflon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30835 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870995
Jak ktoś jeszcze chce opowiedzieć o swoim szczaniu do kaczki to śmiało, zaspamujmy tyle, żeby nie dokopac się do tej strony o dupach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
prz1993
No i Mario może być lipa... Właśnie mi powiedzieli, że poza rezonansem w pon, czeka mnie jeszcze w przyszłym tygodniu tomografia brzucha. Chuy wie kiedy, a że tutaj nie ma tomografu, to jeździ się do innego szpitala. To już czarno widzę to wyjście...


kurde szkoda, ale w takim razie ja jestem we wrzesniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
prz1993

Ja wziąłem ze sobą teścia, ale jak zrobiłem 1 strzała i wywaliło mi libido, to zrezygnowałem Od ponad 3 tyg bez. Ale za to mam TADa i solco, i ładuje sobie w wenflon

hehe rozumiem,że pani doktor nie wie o dodatkach które lecą extra do kroplówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30835 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870995
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium