SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Ehh kolejny raz mnie zatkało. Nie wiem, czym sobie zasłużyłem, że mam aż takich przyjaciół jak Wy. Najgorszy okres w moim życiu, dzięki Wam ma jednak te niesamowicie miłe przebłyski, a takiego prezentu nie dostałem nigdy, i nawet nigdy bym się nie spodziewał.
Trochę też mi głupio, bo jednak mimo wszystkich moich problemów, są ludzie którzy mają dużo gorzej, a ja niepełnosprawny nie jestem. I taka pomoc z Waszej strony - to chyba za dużo.
Roweru chyba nie będzie, bo priorytetem jest rehabilitacja, naprawa pleców i przepony, no i kardiolog. Jednak to będzie mocno kosztowne. No ale zawsze będę mogł już powoli coś odkładać

Nie wiem co mogę dodać - po prostu niesamowicie Wam dziękuję, za całą pomoc, materialną, i tą duchową. Mam nadzieję, że te osoby które nie wchodzą na SFD, też będą jakoś wiedziały, jak mocno jestem wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na pewno spożytkujesz to tak, jak najbardziej Ci to potrzebne :*
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Ostatnie godziny, dłuży się niesamowicie... Mimo że jest lepiej, to wytrzymać co raz ciężej. I może to głupie czy śmieszne, ale od wczoraj chyba 5 razy oglądałem filmik od Was, i zawsze dawało mi to kopa w dupę, ogromny zastrzyk motywacji Ale już pewne - jutro koło 12 wychodzę Badania już bdb, wody w plucach tez już nie ma.
Na piątek zapisany już jestem do Kamila na rehabilitację, a w czwartek będę chciał ogarnąć kardiologa. Na pewno w weekend zaliczę też mojego fizjo, bo od ciągłego leżenia plecy już bolą niesamowicie, czasami aż ciężko chodzić... No ale powoli będę wychodził z tego gówna.

Żeby było kolorowo - foto obiadu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Oby więcej takich wieści! I takich smakowych fot

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A mnie z kolei kopią w dupę takie wiadomości od Ciebie i ogólnie cała Twoja postawa wobec tego gówna!
Jesteś twardy jak stal, a w niej kuje się jeszcze twardszy charakter!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Tomek - jestem, ale mam swoje granice wytrzymałości. Żeby nie Wy, nie byłoby tak kolorowo Tym razem już na prawdę było ciężko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
To jedzenie Aż tego choć jednego w tym momencie to zazdroszczę Najważniejsze Przemo, że wychodzisz z tego miejsca, pewnie właśnie sam szpital niesamowicie potrafi dobić... wiem jak leżałem z głupim żylakiem sam wśród tych ludzi gdzie lekarze mieli Cię gdzieś jak szybko można było doła złapać...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No az sie musialem autem zatrzymać zeby doczytac :D . Zayebiste wiadomosci, najwyzszy czas wracac do żywych.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
wracasz i zpyerdalasz!

byle do przodu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium