SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
jeść więcej - chudnąć - wymiary do przodu... Ty jesteś jakiś poyebany, a svka matka natura niesprawiedliwa
ps. jakie konkretnie ćwiczenia na brzuch robisz? pytam bo mam troszkę podobny problem - miałem podejrzenie przepukliny pręgi białej, może bym sobie też specjalnymi ćwiczeniami pomógł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Antos098
no tak, treningi nóg sprawiają, że człowiek staje się świrem ale potem jaka satysfakcja!

Dokładnie. Nic innego takiej satysfakcji nie daje

Alex - nie wszystkie wymiary niestety, tylko udo A co do brzucha to codziennie po treningu 5 serii łączonych - plank max sekund, naprzemienne unoszenie ręki i przeciwnej nogi w klęku podpartym, 10x jedna strona, vacum z napinaniem mięśni dna miednicy 5x max sekund. Poza tym jeszcze 2x dziennie 10x max sekund vacum.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-08-21 14:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
prz1993
Antos098
no tak, treningi nóg sprawiają, że człowiek staje się świrem ale potem jaka satysfakcja!

Dokładnie. Nic innego takiej satysfakcji nie daje

Alex - nie wszystkie wymiary niestety, tylko udo A co do brzucha to codziennie po treningu 5 serii łączonych - plank max sekund, naprzemienne unoszenie ręki i przeciwnej nogi w klęku podpartym, 10x jedna strona, vacum z napinaniem mięśni dna miednicy 5x max sekund. Poza tym jeszcze 2x dziennie 10x max sekund vacum.



Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-08-21 14:58:14


I brzuch trzeba ćwiczyć, a nie jak niektórzy twierdzą tylko napinać przy siadach czy martwych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
No to wiadomo, zawsze katowałem brzuch z ciężarem, jak każdy inny mięsień. Ale obecnie nie mogę robić nic, co angażuje proste brzucha, bo rozstęp może się powiększyć... Jedynie poprzeczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29591 Napisanych postów 62968 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902704
nogi masz swietnie dopakowane i bardzo estetyczne. przod super ale zdjecie bokiem miazdzy!
mam podobnie z nogami nie chce mi sie nigdy isc cwiczyc ale jak pojde to jest ogien i staysfakcja po treningu ogromna! uwielbiam to uczucie!
najgorsze jest to ze ide z nastawienie ze zrobie lekko bo np w planie 200km roweru za 2 dni a i tak fantazja ponosi i jest zajezdnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Bo dwójki zawsze uwielbiałem robić, czwórki pokochałem z czasem Ale jeszcze chcę większą dwójkę, i na pewno dużo roboty z dupą i przywodzicielami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Dzisiaj HC, to jedzonko bardziej na bogato
Pre wo - kisiel z granexami + WPC
Post wo - płatki + owoce + WPC
Post post wo - pierogi z biedry z twarożkiem i WPC
Pizza mrożonka i kura
Makaron z twarogiem i truskawkami
Na kolacje jeszcze wleci łosoś z warzywami













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Micha piękna, a powiedz jak to teraz Twoje lipidy wyglądają? Badałeś sprawę w ostatnim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Nie badałem. To co zacząłem kurację, to przerwał mi szpital. Potem też diety nie było, wakacje w Sopocie, i dopiero po powrocie zacząłem znowu resveratrol, niacynę, plant sterols, opuncję, O3, i zacząłem przywiązywać znowu uwagę do rodzaju tłuszczy. Ale czasu za mało minęło, nie chcę się tylko dołować. Za jakiś miesiąc zbadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja odkąd robię dwójki osobno jak czwórki także uwielbiam ten trening. Niby na papierze wyglądał jako jeden z lajtowszych... A jak człowiek doj... ie do pieca przy mcnpn, poprawi zurawiami, że o uginaniacj nie wspomnę to ledwo do szatni czlapię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium