SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Ty to ale masz pecha, jak jedno zaleczone to zaraz coś kolejnego się pojawia
Oby czym prędzej pusciło, zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Miałem właśnie pisać o problemach z układem moczowym czy mrowieniem, jeśli nie ma to nie tak źle. Co do głębokich to oczywiście na razie 0, póki ból jest w fazie ostrej, to bardziej jako późniejsza profilaktyka, jeśli się potwierdzi problem ze słabym centrum, a dalej z kręgosłupem. Rzadko kiedy sam prostownik jest problemem. W sensie takim że problem złożony całego cylindra core. Oczywiście prostownik się spina, dla obrony organizmu, ale to jako kompensacja. Tutaj fizjo Ci pomoże, jeśli to problem z tkankami miękkimi. Oczywiście badania i jeszcze raz badania to się wszystko okaże. Oby była trafna diagnoza to szybciej wrócisz do siebie. A jak dziś ból ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
Ogólnie ciągle jest ok, nawet przed chwilą z Sylwią poszliśmy na zakupy, jakiś kilometr udało się przejść Jeśli do jutra nic się nie zepsuje, to może pójdę już coś poćwiczyć. I tym samym chyba zacznę już redu, bo dalsze spinanie się na ciężary raczej na dobre mi nie wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
prz1993
Ogólnie ciągle jest ok, nawet przed chwilą z Sylwią poszliśmy na zakupy, jakiś kilometr udało się przejść Jeśli do jutra nic się nie zepsuje, to może pójdę już coś poćwiczyć. I tym samym chyba zacznę już redu, bo dalsze spinanie się na ciężary raczej na dobre mi nie wyjdzie...

Przemo może jeszcze odpuść treningi , wiem że jesteś uzależniony od nich, ale dzisiaj dopiero zacząłeś normalnie funkcjonować, a już jutro chcesz trenować
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
Na pewno najpierw pogadam z moim fizjo. Jak powie że nie, to nawet lekko nic nie będę robił
No ale nie powiem, ciężko wytrzymać... już swoje się nacierpiałem, a tu znowu off Jeszcze jak wczoraj Mariana na żywo zobaczyłem, to motywacja od razu w górę. A najlepsze jest to, że w pewien sposób Marian jest już gwiazdą, a od początku do końca naszego spotkania, to był taki sam Marian jak przed swoim pierwszym startem w Sopocie. Cenię takich ludzi niesamowicie.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-05-31 12:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
kumam Przemo,ale sam wiesz jak to było ze mną xD i te 4 dni bez treningu po zawodach głowa do góry, ma być lepiej i tyle !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Na pewno najpierw pogadam z moim fizjo. Jak powie że nie, to nawet lekko nic nie będę robił
No ale nie powiem, ciężko wytrzymać... już swoje się nacierpiałem, a tu znowu off Jeszcze jak wczoraj Mariana na żywo zobaczyłem, to motywacja od razu w górę. A najlepsze jest to, że w pewien sposób Marian jest już gwiazdą, a od początku do końca naszego spotkania, to był taki sam Marian jak przed swoim pierwszym startem w Sopocie. Cenię takich ludzi niesamowicie.



Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-05-31 12:26:49


k***a stary nawet nie wiesz jak takie slowa motywują, jeszcze od Ciebie;)
Gwiazda to nie jestem, bo nie mam 200k obserwujących na insta a wiesz ze nawet jakbym mial miliony to i tal sie nie zmienię,)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30799 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870630
Mario wiesz, że ja zawsze mówię szczerze, i może wbrew pozorom - nie zawsze negatywnie Dla mnie już jesteś mistrzem, i w kwestii sylwetki, a charakteru już od dawna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium