SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A ja miałam rację, że Bloomkamp się zabierał za Alien 5, tylko nagle Scott wyjechał z tym Prometeuszem 2 i myślałam, że jestem psychiczna, a to faktycznie 2 różne filmy. Ja tam będę czekać na piątkę, chociaż teraz już nie wiadomo, czy produkcja ruszy/ruszyła.
Babka brzydka, Sig ma w sobie coś, czego się nie da zastąpić i już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
‌Święta coraz mniej mi pasują, chociaż czekam zawsze na wigilię to bardzo szybko mija a reszta dni to trochę męczarnia. Dzisiaj powrót:

Gymnastics
Do wyboru opcje ileś tam unbroken MU, od 1x20 do 5x5 ale nie pamiętam (RX'd mnie nie interesował ). Ja robiłam:
5x3 C2B+ 3 Ring Dips

Conditioning
5 rounds of:
3' AMRAP
3x Power Clean 40/60kg
6x Push-Up
9x Air Squat
1' rest



Nawet poprawne C2B dzisiaj nie wchodziły, dipsy starałam się bez gumy ale też nie zawsze wchodziły 3 unbroken. Workout trochę dziwny, nogi od air squatów paliły mocno . PC lekko, pompki ciężko . Szybki trening, w sam raz na po świętach.


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-12-27 22:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siema. Kolejny trening "regeneracyjny" gorszy od standardowego .

1 round of:
30 cal Row
30x OH Swing 24/32kg
30x Pull-Up

2 rounds of:
6 laps Run (~300m)
30x Box Jump 50/60cm
30x Wall Ball Shot 8/10kg

1 round of:
30 cal Row
30x OH Swing 24/32kg
30x Pull-Up

+ABS


Pierwsza runda do swingów spoko, na podciąganiu odpadłam, spieszyło mi się, a jak chcę szybko to mi nie wchodzą. Druga część najgorsza, prostowniki się odezwały (znowu), na bieganiu czułam się jak emerytka biegnąca do jedynego wolnego miejsca siedzącego w autobusie. BJ jak krew z nosa, zdychałam, a tu jeszcze czekał na mnie koszmarek z piłeczką. Nie umiem ni uja od dłuższego czasu ogarnąć piłki, tak beznadziejnie nie szło mi już dawno. Ostatnią rundę już jechałam z nadzieją, że koniec blisko. Tym razem podciąganie konsekwentnie i powoli po 5 ładnych repów, a nie padaka na chama (bo i tak już prawie wszyscy skończyli, co się będę spinać ). Potem brzuch, ale nie powiem żebym dała z siebie 100% na tej części .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
Ripley nie poddawaj się. Już ta gorsza końcówka roku się kończy od nowego roku będzie lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Już wczoraj czułam, że chyba wróciła moja miłość do CF i dzisiaj faktycznie okazało się, że pierwszy raz od długiego czasu miałam frajdę z treningu.

Strength
Total Crossfit: TC 20'
Front Squat 1RM
85kg
Strict Press 1RM
45kg
Deadlift 1RM
120kg

Conditioning
5 rounds of:
20cal Row
10x Thruster 40/60kg


Pierwsze fajnie, limit czasowy zdecydowanie za krótki na trzy maksy, więc chciałam wyrównać dwa pierwsze lifty i zobaczyć, czy jest zapas. Na frontach poszło ładnie, przy dobrym dniu mogłoby wejść 90kg. Na żołnierskim zapas niewielki, myślę że mój maks to może być 47,5kg. Na martwym z kolei PR, i chciałam podejść do 125kg, ale... damska sztanga jest zbyt krótka i zabrakło mi miejsca na kolejne talerze . Miałam dwie minuty więc pobiegłam po gumy i próbowałam to jakoś związać, niestety nie udało się. Następnym razem na martwe biorę większy gryf.
WOD do zniesienia, jako że w thrusterach jestem cienką to jechałam w trupa na wiośle żeby móc pozwolić sobie na dzielenie drugiego ćwiczenia na 5+5 oprócz ostatniej serii, gdzie się dobiłam dziesiątką unbroken.
Summa summarum ostatni trening w roku na plus.


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-12-30 22:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
No i w tym cały sekret, że z reguły nawet po pewnym okresie kiepskich treningów w końcu przyjemność wraca. Dobrze zakończyłaś rok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Chyba ktoś tu mocno popił w sylwestra.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
ronie220
Chyba ktoś tu mocno popił w sylwestra.

Zero alko, zero kaca, zero wyrzutów sumienia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
he he sport ponad wszystko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie do końca, ja bardzo rzadko piję, przeważnie właśnie w Sylwestra, ale niedawno się naszprycowałam, a po takim epizodzie mam awersję do alko na co najmniej 2 miesiące . No i nie cierpię smaku %, więc muszę mieć zawsze jakiś dobry powód. Dzisiaj:

Strength
Jump&Catch 8x3
2x3@ 15kg
2x3@ 35kg
2x3@ 45kg
2x3@ 55kg

Hang Power Clean 8x3
3x3@ 50kg
5x3@ 55kg

Conditioning
10x Ring Muscle-Up/ 10x Chest to Bar+ 20x Ring Dip
150x Double Under
20x Squat Snatch 40/60kg
150x Double Under
10x Ring Muscle-Up/ 10x Chest to Bar+ 20x Ring Dip


Pierwsza część na stosunkowo niewielkim ciężarze, praca nad techniką. Wchodziło gładko, jeszcze tradycyjnie muszę uważać żeby rozrzucać nogi.
Druga o dziwo całkiem spoko, chociaż pierwsze C2B niemrawe a dipy z gumą. Na snatchach o tyle nadrobiłam, że spokojnie po dablach zrobiłam tym razem bardzo ładne C2B i pojedynczo dipsy bez gumy ile mogłam, weszło 9.
Mówiłam, że kocham snatche? Kocham snatche .
Aha, obiecuję sobie, że w tym roku zrobię Muscle-Upa .
Kocham snatche .

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium