SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3753792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
Dzisiaj już nogi na zdroficie, ale ten lżejszy zestaw, bez siadów. Wypiski nie daje, bo wiadomo ciężary zupełnie inne. Udało mi się jako tako wcelować, choć w większości mogłem dać ciut więcej. Ten zestaw chyba będę robił tutaj, bo maszyna do uginania stojąc, wyprostów siedząc, suwnica, są dużo lepsze niż w Aplauzie. Ale drugi zestaw będę dalej robił w aplauzie, bo tu nie ma stojaków wolno stojących, więc nie mógłbym robić siadów łapiąc za stojakami. Hack maszyna też wydaje się tu dość słaba. No ale inne treningi na pewno tutaj, jednak ilość maszyn i hammerow robi robotę. Jedyny minus, to klimat, a w zasadzie jego brak. Od kiedy mieszkam w Wawie ćwiczyłem tylko na 2 silowniach, nie sieciowkach, i tam ten klimat był jednak zupełnie inny. No ale coś za coś.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
PULL 2

1. Podciąganie podchwyt 3x max
10x / 8x / 8x

2. Wiosło hammer jednorącz 2x6-8 + bo
8x75 / 8x75 / 12x63,75

3. Wiosło leżąc nachwyt 2x8-10 + bo
10x50 / 10x50 / 14x42,5

4. Ściąganie neutral 2x8-10 + bo
10x56,5 / 10x56,5 / 15x49

5. Unoszenie bokiem w opadzie 2x12-15 + 2s bo
15x10 / 15x10 / 19x8 / 18x8

6. Uginanie hantlą modlitewnik 2x10-12 + bo
12x12,5 / 12x12,5 / 15x10

7. Uginanie z linką jednorącz 2x12-15 + bo
15x9 / 15x9 / 20x7

+ aero 15 min

Świetny trening. Czucie pleców na innym poziomie, hammer wchodzi niesamowicie, a i wiosło leżąc dużo lepiej niż na starej siłowni. Aż czekam na jutrzejszy push i test hammerków na klatkę No i zobaczyłem, że są jednak stojaki, tylko na sali do crossfitu piętro wyżej. I teraz mam dylemat, czy jednak i nóg tutaj nie robić
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
PUSH 2

1. Wyciskanie z klatki smith 1x6-8 + bo
8x100 / 13x85

2. Wyciskanie hammer 2x8-10 + bo
10x50 / 10x50 / 14x42,5

3. Unoszenie bokiem 2x8-10 + bo
10x22,5 / 10x22,5 / 15x20

4. Podciąganie drążka do brody 2x10-12 + bo
12x68 / 12x68 / 16x59

5. Wyciskanie hammer skos 2x10-12 + bo
12x40 / 11x40 / 14x33,75

6. Wyciskanie hammer poziomo 2x10-12 + bo
12x37,5 / 12x37,5 / 15x31,25

7. Wyciskanie maszyna 2x12-15 + bo
15x54 / 15x54 / 20x46

8. Francuz sztangą leżąc 2x6-8 + bo
8x45 / 8x45 / 12x37,5

9. Prostowanie nachwyt 2x8-10 + bo
12x32 / 11x32 / 15x37

+ aero 15 min

No trening miazga Zupełnie inne czucie, wszystko niesamowicie wchodzi! W końcu normalny smith, i z 85kg w głównej zrobiło się 100kg Hammer na barki petarda, po tym już paliły ostro, a potem już tylko dobicie. Do końca treningu czułem pieczenie Klatka też mega, oba hammery klasa, i ciężar prawie idealnie wstrzelony. Tricek na koniec, tutaj spoko, tylko w drugim ćwiczeniu zrobiłem przez pomyłkę więcej powtórzeń.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
Dzisiaj poszły nogi, ale wypiske uzupełnię jutro. Trening spoko, jednak zrobiony na nowej silowni, ale zamiast zwykłych siadów zrobiłem na smithcie. Reszta bez zmian, ale na nowym sprzęcie czucie całkiem inne.
Niestety tylko siadł mi apetyt. Od tak, z godziny na godzinę dosłownie. Wczoraj przedostani posiłek zjadłem że smakiem, a dosłownie za godzinę wzięło mnie jakieś obrzydzenie do jedzenia, aż mnie mdliło na samą myśl. I tak do tej pory. Ale co dziwne nie odbija mi się tak jak zawsze bywało, i nie mam sraczki. Tylko mnie mdli, i czuję się strasznie pełny. Mimo to makro narszie się zgadza, nawet pomimo dnia HC. Ale produkty mocno rekreacyjne.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
PULL 1

1. Podciąganie neutral 3x max
8x / 8x / 8x

2. Ściąganie hammer podchwyt 2x10-12 + bo
12x55 / 12x55 / 16x43,75

3. Wiosło hantlą z martwego pkt 2x12-15 + bo
15x30 / 15x30 / 18x25

4. Ściąganie klamry jednorącz 2x12-15 + bo
14x27 / 14x27 / 18x23

5. Face pull 2x8-10 + 2s bo
10x36 / 10x36 / 14x29,5 / 14x29,5

6. Uginanie hantlami młotkowo 2x6-8 + bo
8x27,5 / 8x27,5 / 12x22,5

7. Uginanie maszyna modlitewnik 2x8-10 + bo
10x25 / 8x25 / 12x21,25

+ aero 15 min

Wypiski z piątku jednak już nie będę uzupełniał, nie chce mi się, a i tak w tym dziale to już nie ma dla kogo pisać
Dzisiaj poszedł pull, i wszedł całkiem fajnie. Drążka neutralnie dawno nie robiłem, dość ciężko poszedł. Potem hammer mega, tego mi mocno brakowało na poprzedniej siłowni. Wiosło ciut za lekko, na poprzedniej siłce robiłem leżąc na ławce, tu są za szerokie ławki więc zrobiłem tylko z martwego pktu, i 2kg więcej niż ostatnio okzazało się za mało. Ściąganie za to ciut za ciężko. Reszta już ok, dobrze wcelowane. Jutro jeszcze push 1, i będą przerobione już wszystkie treningi na nowej siłce
Apetyt trochę się poprawił, bo cały weekend LC i jeszcze nie zjadłem 2 posiłków. Jak wracałem z bramek, to już nie mogłem patrzeć na jedzenie i od razu kładłem się spać. Dzisiaj narazie wchodzi, ale już nie tak lekko jak jeszcze tydzień temu. Jak jutro też będzie ciężko, to chyba trzeba będzie dać mk na 20mg.

Ale forma mimo wszystko się trzyma
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 423 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3864
Pisz, pisz
ktoś tam czyta
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419147
To że dla kogo mie ma pisać to nie było miłe


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-10-09 22:40:10
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
Oj dobra przepraszam, dla 3 osób Nie no i tak będę pisał i tak, dla siebie, co nie zmienia faktu że wielka szkoda, że to forum umiera, a ten dział to już całkiem...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Ja zawsze kliknę w powiadomienie i zobaczę co tam słuchać

Dziennik mi umarł
Myślałem ze może wznowie
Ale od wczoraj jestem na sportowej emeryturze i nic już z tego nie będzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

electro
Polecane artykuły