SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3751739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Ciezko bedzie, ale będę walczył!

Najgorzej jak tego lokdałna dadzą i będę musiał zmienić siłkę. Tam nie ma hack maszyny, smith słabo chodzi, a suwnicę trzeba robić po 30 powtórzeń bo się ciężaru dużo nie mieści... Nie wiem co wtedy będzie szło jako główne.
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Ja zwykłych siadów nie robiłem wieki tylko hack siady i dla mnie to mega opcja. No ostatni okres po zawodach co prawda szly na suwnicy ale jak wbije na masę to pewno wrócę to co najbardziej czuję czyli hacki ;)
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
BARKI + TRICEPS + BICEPS

1. Wyciskanie siedząc 1x8-10 + 1s bo
8x122,5 / 13x105

2. Wyciskanie zza karku smith 1x8-10 + 1s bo
10x82,5 / 14x70

3. Unoszenie bokiem siedząc 2x10-12 + 1s bo
12x20 / 12x20 / 16x16

4. Podciąganie linki do brody siedząc 2x12-15 + 2s bo
13x65 / 13x65 / 17x59 / 19x53

5a. Prostowanie nachwyt 1x8-10 + 1s bo
10x58 / 15x49

5b. Uginanie młotkowo siedząc z oparciem 1x8-10 + 1s bo
10x22 / 15x18

6a. Francuz hantlami leżąc 2x10-12 + 1s bo
12x18 / 12x18 / 16x14

6b. Uginanie leżąc szeroko do czoła 2x10-12 + 1s bo
12x33 / 12x33 / 16x28

7a. Francuz siedząc maszyna jednorącz 2x12 + 2s bo
12x32 / 12x32 / 16x29 / 19x26

7b. Uginanie jednorącz maszyna modlitewnik 2x12 + 2s bo
12x22 / 12x22 / 16x20 / 19x18

+ aero 25 min

Zaczęło się znowu słabo, bo przy rozgrzewce przed główną serią wyciskania, opaska na łokieć rozwaliła się już totalnie Główną już musiałem zrobić bez. Od razu psychicznie jakoś słabo, no ale poszło nieźle - ostatnio 120 na 9. W regresie za to na plus, wiec fajnie. Zza karku też na plus, mimo braku tych opasek W unoszeniu dodane powtórzenia, ciężar bez zmian. Ręce bardzo fajnie. Teraz już mam pewność, że łokcie bolały od siadów low bar. Wczoraj bez siadów, i dzisiaj zero bólu. Od razu i siłowo dużo lepiej, wszystko jakoś lekko Tu na prawdę fajnie poszło

Od dzisiaj dodaję 1 kap sarm stacka, czyli 10mg MK, 5mg ostaryny i 2mg LGD, i LGD dodatkowo 10mg. Ponoć ma fajny wpływ na kości, stawy, więc się przyda. Ale głównie chodzi mi o te MK. Fajna dawka akurat 10mg, mam nadzieję że chociaż trochę ruszy mi apetyt, z którym jest co raz słabiej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 479 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21648
Przemo jaki lab tego sarmu? Spora dawka MK jak na stack
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Z momo. Samo mk z tego działa idealnie, jak ten stack to nie wiem. Ale ogólnie poki co wszystko co bralem bylo ok. No dawki dość dziwne, dając 3 kaps ed dawki pozostałych dalej zostają małe, a mk juz duzo.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
DWÓJKI + PLECY SZEROKOŚĆ

1. Uginanie leżąc jednonóż 1x8-10 + 1s bo
10x47 / 14x40

2. Uginanie siedząc jednonóż 2x8-10 + 1s bo
10x49 / 10x49 / 14x42

3. MCNPN smith 2x10-12 + 1s bo
12x100 / 12x100 / 17x85

4. Uginanie leżąc na wyciągu 2x12 + 2s bo
12x38 / 12x38 / 15x34 / 18x30

5. Podciąganie neutral 3x max
13x / 13x / 13x

6. Ściaganie do karku 2x10-12 + 1s bo
12x62 / 12x62 / 17x53

7. Ściąganie podchwyt 2x12 + 1s bo
12x93 / 12x93 / 18x79

8. Cable pullover 3x15
38kg

+ aero 25 min

W końcu dzisiaj świetny trening, w całości od początku do końca Przy dójkach progres niewielki, ale jednak wszędzie. Za to plecy dzisiaj miazga, na drążku w każdej serii + 1 powtórzenie Do karku wchodzi co raz lepiej, dzisiaj na prawdę świetnie poczułem tu plecy. Podchwyt już ciężko, ale udaje się ciągle dodawać. No i pullover na koniec zmasakrował plecki, pompa na prawdę super

Kilka foto z dzisiaj


...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Talia jak i cala sylwetka wyglada świetnie!
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Kurde ale te łapska poszły na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Ostatnio sobie spróbowałem mcnpn właśnie na smithcie, mega fajnie weszło.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

electro
Polecane artykuły