SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Ale ciągle zapominacie o dwóch ważnych kwestiach - brzuch, i ograniczone możliwości co do saa, co oznacza niewiadomą jeśli chodzi o formę startową. Ale mniejsza, już postanowiłem. 7 tyg do końca masy, i będzie odliczanie 12 weeks out Dla siebie, tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Co by nie było to trzymam kciuki i będę wspierał i kibicował !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Nogi w porównaniu do chłopaków to z dwa tygodnie redu albo spust wody i separacja jak Oni :D

Przemo, ale znamy Twoje możliwości, upór i że po trupach a dojdziesz do startówki, że wszystkim nam szczena opadnie. Już widać jak rozmiar wrócił z przed tych przygód praktycznie. Wytniesz i będzie orzech włoski na dupie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Przemo jakie rozczarować. Po takich kłodach pod nogami, że przetrzymales to psychicznie i nie pie....nąłeś tego to szacun w opór. Bez wazeliny, ale dla mnie zawsze to mega motywacja i kop do zapindalania jeszcze mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
No pięknie, a uważam, że sam się zadziwisz, że mimo ograniczeń zobaczysz, że wyjdzie tak jak chcesz, aby nic się nie zjabalo tylko po drodze, a reszta na luzie pójdzie, mega info!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Nikogo nie rozczarujesz bez przesady :) Każdy bardzo dobrze Ci życzy i jest za Tobą :) Widać że masz wielkie grono przyjaciół/znajomych którzy Cię wspierają na każdym kroku a o to w tym wszystkim chodzi. Mimo tego że sport mocno indywidualny to wsparcie jest bardzo potrzebne :) trzeba to docenić bo nie wszyscy tak mają i wierz mi że jak słyszysz na każdym kroku "po co to robisz" "zacząłbyś żyć normalnie" "cięgle się tylko niszczysz" i wiele innych to się serio odechciewa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Domyślam się, i mogę tylko się cieszyć, że jednak nigdy nie miałem. Rodzice zawsze mnie wspierali, i mentalnie robią to dalej. Siostra zawsze była ze mną, i na zawodach, i jak leżałem w szpitalu, i ostatnio jak po prostu psychicznie było ciężej, zawsze mnie wspierała. I oczywiście grono przyjaciół, którzy zawsze pomagali się podnieść po gorszym okresie Jak mówiłem, ja chcę po prostu sobie coś udowodnić, ale jeśli tym samym sprawię, że któraś z tych osób będzie że mnie dumna, to tylko dodatkowo mnie nakręca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak wyjdziesz to obiecuje ze ja tez kiedys wyjde. Mocno trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium