SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
wiesz Ty te nogi masz 9/10 Ale zawsze można mieć 10/10 A łydkami się nie przejmuj bo wcale nie są złe Popatrz na Dextera czy Wolfa też słabe łydki, a Wolf nawet brak jednej xD A coś tam jednak zdobyli

Abbaspour mnie posuchał i zobacz xdd





Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-11-29 13:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870214
Oj 9/10 to jeszcze długo nie będzie Przede wszystkim całe muszą być jeszcze większe. 80cm przy takiej jakości, i będę zadowolony A łydkami już od kilku dobrych lat się nie przejmuję, rosną choć troszkę od orbitreka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Oceniłem na poziom międzynarodowy Jasiu zobacz jakie nogi a medal na MŚ łyknął, p Borecki nie wspomne.
A z tą rotacją to Glass tłumaczył, znajde filmik to podeśle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870214
Dla mnie to jest właśnie zagadka stulecia - w końcu te nogi, największa partia - są ważne, czy g**** tam ważne? No bo jak właśnie taki Jasiu czy Borecki z takimi nogami mogą zdobywać pierwsze miejsca na arenie międzynarodowej? Z drugiej strony - Szczerba - nogi i nic poza tym, i medal z ME też ma... Nie rozumiem tego.
A za filmik będe wdzięczny Tylko najlepiej z napisami, bo mój angielski jest odwrotnie proporcjonalny do ilości zdobytych pktów na maturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Wiesz... Jasiek i Borecki nadrabia mega górą - niema co się oszukiwać.
a taki Kuba trafił wtedy na bardzo, ale to bardzo słaby poziom i mu się udało...
Sam widzisz że Siemek nawet ma medal z ME co na Binkowskim był 5 i stwierdził że miał życiówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870214
No to fakt... Rok temu jak Budzyn poleciał zamiast mnie, poziom był już ciut wyższy, ale też płakać mi się chciało jak widziałem, że spokjnie wróciłbym z medalem... Ale klasyk to znowu proporcje (ponoć), a te nogi Jasia nijak proporcjonalne do mega góry nie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ale ogolnie jak ogladam nawet wagowa amatorow teraz, to tez nie widac zeby te nogi byly jakims wymogiem , Krzysiek Piekarz wcale wielkich nie ma, Piechowiak(a tez w top 6 za granica byl), wspomniany wyzej Borecki... itd te nogi maja byc, jakby to nazwac - wystarczajace ? nie zerowe?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No nie muszą być... ale tak jak piszę dużo od poziomu zależy... czasami się trafi tak a raz tak... Co nie zmienia faktu że ogółem z roku na rok jest coraz wyższy
Kto to jest Piechowiak bo nie znam ? powinienem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jak znajdziesz Wojtek ten filmik to wrzuc, z checia zobacze. Inni pewnie tez

DAM CI SOG'a :D


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-11-29 14:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870214
Dejwikkk
ale ogolnie jak ogladam nawet wagowa amatorow teraz, to tez nie widac zeby te nogi byly jakims wymogiem , Krzysiek Piekarz wcale wielkich nie ma, Piechowiak(a tez w top 6 za granica byl), wspomniany wyzej Borecki... itd te nogi maja byc, jakby to nazwac - wystarczajace ? nie zerowe?

No chyba w sedno Dawid. A szkoda, bo jednak nogi pokazują tą potęgę sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium