SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Przemek ostatnio trochę braki w Twoim dzienniku mam bo zero wolnego czasu ale cały czas śledzę wiadomo

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to jak czytam o Twoich problemach a kawałek niżej jest zdjęcie formy to aż nie do pomyślenia że pisze to ta sama osoba!

Jest kosa i cały czas Ci kibicuje i aż strach pomyśleć kiedy już będziesz chociaż na niecałe 100% w pełni zdrowia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Tylko na to się nie zanosi na razie... Co chwila inne problemy. Obecnie najgorsze, to fatalne samopoczucie, i problemy z kichami. Wczoraj na potreningowy ledwo wcisnslem że 100g wegli może, w postaci soku i lodów, a i tak na wymioty brało. Do końca dnia odbijalo mi się rzygami, ale w końcu nie rzygalem. Trening też odwalony na siłę, chęci zero. Nigdy przez te kilkanaście lat od kiedy ćwiczę, nie miałem takiej niechęci do siłowni. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli wrzuciłeś IPP to Twój żołądek praktycznie nie pracuje i wszystko przelatuje niestrawione do jelit, gdzie gnije, j**ie florę itd. i stąd apetyt leci w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko co obniży ph (po ipp pewnie masz odczyn bliski obojętnemu skoro produkcja hcl jest stłumiona). Dlatego ocet jabłkowy niefiltrowany, betaina hcl, enzymy trawienie, to wszystko powinno pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Jak Wiktor pisał. Jak brałem IPP, ale u mnie to było konieczne, żeby zagoiły się nadżerki to posiłki leżały na żołądku bardzo długo, a do tego uczucie jakbym zjadł kamień. Z octem tylko byłbym ostrożny, szczególnie na pusty żołądek, bo śluzówka żołądka może być już podrażniona od leków przeciwzapalnych.
A poza tym - trzymaj się Przemek i z niczym nie spiesz. Warto nieraz trochę odpuścić, a do treningów na właściwych obrotach jeszcze wrócisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ipp jak nie musisz to nie warto używać. Wiecej minusow niz plusow a maja szereg skutków ubocznych. Ja teraz 80mg 3 tyg bralem i zmniejszylen do 40 bo nie radze sobie a w dlugiej perspektywie czasu potrafia zrobic burdel mocny.

Teraz czytalem posty wyzej - nie ipp bezposrednio nie wpływa na trawienie , moze uposledzac wchlanianie b12 co jest zwiazane z trawieniem bialka ale to po dlugotrwalym stosowaniu, tak samo z magnezem itp.
Trawienie to wieloetapowy proces i jak zobaczysz kawalki szamy w stolcu to masz problem w innym miejscu.
Przez ipp moga sie gromadzic bakterie w jelitach bo kwas solny ich nie zabija w momencie podawania ipp a napewno nie wszystkie.

Rozlegly temat ale nawet przy podaniu ipp nie powinienes miec jako tako przy zdrowym zoladku i reszcie ukladu pokarmowego problemow z trawieniem


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2019-02-03 16:16:40

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
No zobaczymy czy coś ruszy po odstawieniu i dodaniu octu.

Tymczasem dzisiaj totalny reset od codziennej rutyny. Zero pracy, siłowni, diety.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
No i to się mnie podoba :D

Jak wrażenia po strzelnicy ? Ja jak pierwszy raz polazłem to wyjść nie chciałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium