SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2931298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 589 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16293
Kamil ma rację z przeliczaniem tych dawek, tak się przecież testuje wiele substancji przed podaniem im ludziom, gdyby stosunek dawek był 1:1 zależny tylko od masy to te wszystkie testy laboratoryjne na szczurach nie miałoby żadnego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 908 Napisanych postów 614 Wiek 43 lat Na forum 204 dni Przeczytanych tematów 6540
BSR
Mind f***er co z tym nackiem bo jestem ciekaw jakie dawki stosowałeś i jak długo zanim miałeś takie duże wyniki asp i alt?


To było lata temu i nie jestem w stanie dokładnie określić dawek i czasu, ale na 100% leciało coś pomiędzy 2,5 a 3g NAC ed podzielone na 2/3 porcje.
Dawki NAC jakie tu przyjmujemy są kosmetyczne, tak samo jak TUDCA. W stanach normalnie są suple z TUDCA po 600/1200mg, a u nas 200-300mg, jest różnica...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 908 Napisanych postów 614 Wiek 43 lat Na forum 204 dni Przeczytanych tematów 6540
Kasztalen
Cześć chciałbym zapytac o najbardziej legitne laby z rad140 w Polsce szukalem tutaj na forum ale strasznie duzo informacji o przeróżnych labach. Jaki wedlug was lab daje najlepsze rad140?


Andro, IONS, Panax, Monster, Smart Brothers, momo, Ripp'd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 908 Napisanych postów 614 Wiek 43 lat Na forum 204 dni Przeczytanych tematów 6540
Artur_085
Zamówiłem finalnie mk677 z androchem.pl
Wczoraj wziąłem już 4 tabse i dziś postanowiłem że sobie przelicze czy żeczywiscie było 30 tabletek. Wyszło że zostało 28 a wziąłem już 4 czyli dostałem o 2 za dużo miał ktoś kiedyś taką sytuację?


To pakuje Pan Józek w piwnicy, więc jak przyjdzie na delirce, to czasem da więcej, czasem da mniej, bo ręce się trzęsą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 747 Napisanych postów 1287 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10497
Mind f***er
BSR
Mind f***er co z tym nackiem bo jestem ciekaw jakie dawki stosowałeś i jak długo zanim miałeś takie duże wyniki asp i alt?


To było lata temu i nie jestem w stanie dokładnie określić dawek i czasu, ale na 100% leciało coś pomiędzy 2,5 a 3g NAC ed podzielone na 2/3 porcje.
Dawki NAC jakie tu przyjmujemy są kosmetyczne, tak samo jak TUDCA. W stanach normalnie są suple z TUDCA po 600/1200mg, a u nas 200-300mg, jest różnica...


No to faktycznie duże dawki i widocznie problem był grubszy. Tak tudca powinno się brać 750-1,500 więc jak w większości pakują 250mg to minimum 3-4 capsy. Te dawki profilaktyczne to są dobre do ochrony przed szkodliwym syfem w żywności a nie grubszymi rzeczami. Ale fakt że duże dawki nac i tudca robią różnicę czasem trzeba je stosować dłużej kilka miesięcy żeby odkręcić bałagan jaki się wywołało na wątrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 14 dni Na forum 14 dni Przeczytanych tematów 267
Jakieś dwa lata temu wróciłem do regularnych treningów, po kilkuletnim okresie chodzenia mocno w kratkę. Około miesiąca temu skończyłem pierwszy cykl na sarm, a mianowicie osta 30mg przez 8 tyg (ważę 120kg) i byłem miło zaskoczony jak siła poszła do przodu. Dodam że kiedyś miałem do czynienia z silniejszymi substancjami. Aktualnie zajadam pct z hammer labz, pod koniec maja robie badania zeby sprawdzic czy wszystko wrocilo do normy i od czerwca chcialbym ruszyc ponownie. Aktualnie zaczalem jesc gw i idzie do mnie mk. Cel to wyrzezbienie tego co czai sie pod masową peleryną :D Z racji ze osta to najslabszy sarm po przeczytaniu kilkuset stron tego tematu kolejnym przystankiem w mojej opini jest rad, chcialbym go polaczyc z osta (w tle gw i mk) i pociagnac tak 8-10 tyg w polowie dodajac yohe, czy to ma sens ? jakie dawki radu i osty w polaczeniu patrzac na wage, z góry dzieki za informacje 5!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Witam.
Cykl LGD + S4 ma sens ? Nie chce wrzucać MK,bo nie chce się zalać, zależy mi na suchej masie + sile, taki szybki cykl na lato ;).


Zmieniony przez - Wolf0904 w dniu 2024-05-13 13:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21633 Napisanych postów 30863 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3829 Napisanych postów 3251 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17437
prz1993
A to mk zalewa?


Dalej jest w przekonaniu ze to srodki zalewaja albo robią rzeżbe a nie to co je i ile

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
Siema ekipa,
Pytanie może durne jak 150 ale wolę je zadać niż potem popełnić jakąś durnotę. Chcę zamówić kardarynę i joszkę z biolaba ale są one w formie płynu. Pytanie brzmi - jak to po prostu zażywać?
A może polecacie te środki w formie kapsułek od innego producenta? Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato