SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
annmocy
Psycho Dad
PCT dobiera się pod cykl...


Chociaż tak sobie myśle, że to chyba i tak zależy od wyników badań



Zmieniony przez - annmocy w dniu 2021-07-27 17:41:33


PCT dobiera się pod względem tego jakie zostały użyte środki, ile czasu minęło od cyklu, jak długo on trwał no i tak jak napisałeś, ważne jak nie najważniejsze są badania.
Przy tak niskich dawkach LGD mogą wystarczyć jakaś labowe cukierki z Arimistane. Testowane i chwalone to np: FUSION SUPPLEMENTS, MUSCLE RAGE, TWP.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-07-27 20:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Dokładnie badania, u mnie ostaryna spowodowała, raz spadek tescia z 6,7 na 3,2 a byla brana w dawce 20 mg... Później tez byla ostaryna 10 mg i test spadl do 2,5 wiec badania to podstawa Plus taki ze kontuzja łokcia poszła w niepamięć to coś naprawdę robi robotę Sila itd tez do przodu na kontuzje jak najbardziej Niewiem czy androchem ma ostaryne?? Brałem innej firmy raz Olympusa (juz chyba nie ma) pozniej wxn oczywiście podczas badan watroba ok itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
I tutaj jako pct wystarczyło jak kokega wyzej napisał armistane oraz daa i tyle tesc wrocil do normy ale byl zanizony wiec chyba najrozsądniej byłoby brac lgd inne sarmy z Testem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
A ze tak zapytam , czyli na tej ostarynie to libido leży ?

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
misza1982
I tutaj jako pct wystarczyło jak kokega wyzej napisał armistane oraz daa i tyle tesc wrocil do normy ale byl zanizony wiec chyba najrozsądniej byłoby brac lgd inne sarmy z Testem


Najrozsądniej , ale lepiej się łyka , a żeby wbić testa to trzeba mieć jaja . A jak tu mieć jajca, jak poziom testa leży
7

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Libido po 2 mce suplemacji ostaryny spadło ale jak nadmieniłem łokieć tenisisty nic a nic nie pomagało i wtedy ostaryna pomogła nie tylko mi Zastanawiam sie nad stałą suplemacją 5 mg Godna polecenia oczywiscie siła także poszła do przodu np wyciskanie 100kg na płaskiej seria a podczas ostaryny 110 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wszystkie cukierki, LGD, Osta, RAD, , YK, S23 i GW, łykam zawsze na podkładzie z cypio i nigdy nie miałem problemów z libido, wręcz przeciwnie


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-07-28 11:17:15
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
misza1982
Libido po 2 mce suplemacji ostaryny spadło ale jak nadmieniłem łokieć tenisisty nic a nic nie pomagało i wtedy ostaryna pomogła nie tylko mi Zastanawiam sie nad stałą suplemacją 5 mg Godna polecenia oczywiscie siła także poszła do przodu np wyciskanie 100kg na płaskiej seria a podczas ostaryny 110 kg


Jeszcze LGD nie zacząłem a już kusi ostaryna. Mam zj**ane większość stawów, bo pierwszych latach treningu "na oko" i "bo u Seby pompa jak tak robił"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Panowie,obecnie leci redukcja
Chce zacząć jeść GW - mam pod ręką
W jakich dawkach i o jakiej porze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Z rana daj cała dawkę 30 mg to min
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium