SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
U mnie chyba tak samo :P

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super :) czyli wszystko gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Tylnia strona.

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Dziś mija 4 mój tydzień na RAD 140 - z ProNutrition. Dawka 15mg dziennie. Zrobiłem badania w piątek.
ALAT - 197 (norma do 40)
ASPAT - 83 (norma do 38)

Tak więc między bajki można sobie włożyć opowieści o tym jak to żadne SARMy nie jadą po bebechach. Po LGD również miałem podniesione próby. Jedynie po Ostarynie próby były w normie. Dociągnę do 6 tygodni i zdam pełną relację.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235
F1.08 a jak reszta badań? Sam RAD leciał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie ile radu w radzie było. Osłonowo nic nie dawałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
F1 jakie wyniki przed radem i jaka firma radu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Firma ProNutrition - tak jak napisałem. Uważana za pewniaka raczej.
Żadne osłonki nie szły - bo i po co? Z osłonkami wyniki mogłyby być przekłamane a chodziło o sprawdzenie wpływu na wątrobę. Teraz dorzucam LIV52
O resztę wyników nie ma co pytać bo 4 miesiąc jestem na cyklu Test + Nandro. Nie da się sprawdzić jak RAD wpływa na inne parametry. Jedynie na wątrobę bo nic z orali nie jadę - przed rozpoczęciem RAD wyniki wątrobowe były OK. Pełną relację zdam za 2 tygodnie więc nie pytajcie o odczucia itd.

Nikogo nie straszę i nie chcę straszyć - wszystko jest dla ludzi. Te wyniki nie są jeszcze tragiczne - na metce miałem oba powyżej 220. No ale tak w 100% sarmy "nieinwazyjne" nie są jak się uważa, bo już na LGD też to przerobiłem. Zobaczę za 2 miesiące jak z MK677 będzie na wynikach.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1800 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21404
Dawka 15mg z pro jest niemożliwa bo 1caps=10mg faktycznie rad wali po bebechach ale jakiejś tragedi niema...chodź widziałem kiedyś wyniki po rad i były w górnej granicy chyba ze tam radu nie było
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Biorę od kilku dni 10mg RAD140 z ProNutrition i nic nie czuję. Jednak co miałbym czuć i to przy takiej dawce, skoro większość moich cykli to był test+master enan. W dodatku jestem na redukcji na DNP jeszcze przez kilka dni:P
BTW-żadnych ubeków nie czuję, sprawy łóżkowe OK. A właśnie, zażywam codziennie probiotyk+2 tabletki z DOZu na wątrobę, które bardzo sobie chwalę. 45 tabsów za 10zł. Przy słabszych substancjach jak ta, myślę że się sprawdzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium