SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2909621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
A były odczuwalne jakieś efekty typu siła, regeneracja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2058
Zdecydowanie, siła w górę, nabrałem też sporo wody, łączyłem to z MK677 na którym zostałem jeszcze 8 tygodni i po całej tej zabawie zostało mi kilka kg na plus, raczej bez przesadnego zalania tłuszczem. Tylko ciężko mi powiedzieć ile w tym zasługi tego krótkiego cyklu LGD, a ile MK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
A czułeś spadek teścia po lgd? zbadałeś się? Po jakim czasie czułeś lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Tak wgl to jaka dawka tego lgd była brana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2058
10mg od Meta Black. Ogólnie podszedłem do cyklu jak typowy Janusz, bez badań etc. Spadku teścia nie czułem, czułem się ogólnie bardzo dobrze, zarówno w trakcie jak i po tym mini-cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2058
Chociaż cukierki to nie są, bo gino potrafiło wywalić pod koniec 4-go tygodnia ;)
3-4 tydzień już czułem przyrost siły konkret, puchnąć zacząłem po kilku dniach ale to myślę, że zasługa retencji wody przez MK.



Zmieniony przez - Redwinee w dniu 2022-11-13 11:34:26

Zmieniony przez - Redwinee w dniu 2022-11-13 11:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Gino po LGD??? Ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Pewnie przyprawione jakimś m-drolem XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Jak z Meta Black, to szczerze wątpię, bo zjadłem z tego labu 2 albo 3 puszki LGD. Zjadłem też z różnych labów masę osty, trochę MK, S23, YK-11, GW, GW 2 itd., i po niczym, nigdy nie miałem nawet początków gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Może od prolki po mk677 wywalilo Gino bo potrafi podnieść.Redwinee jak odstawiłes lgd to Gino przeszło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium