SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 112 dni Na forum 112 dni Przeczytanych tematów 50
Witam, jestem 3 miesiące po artroskopii kolana i obecnie siedzę praktycznie bezczynnie w domu (fizjo daje zielone światło na powolne wchodzenie na obciążenia treningowe)… i jak co roku planuję zrobić formę. Mocno nakręcony jestem na jakiś wspomagacz, myślałem o mk677, czy jest coś lepszego, żeby dorzucić kilka kilogramów i pod pompowało? Za 2 miechy wracam do roboty i nie chcę wjechać tam bez formy. 35lat 185cm 80kg 0 cykli, ze wzlotami i upadkami ok. 20 lat styczności z siłownią, teraz przez problemy ze zdrowiem od prawie roku nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Maciejski
cris33
Odkąd biorę mk677 wybudzam się w środku nocy. Ktoś ma lub miał podobnie?

Jak Twoja sytuacja? Przeszło? Odstawiłeś, jedziesz dalej?


Ja za to jak odstawiłem mk677 to apetyt już nie jest tak wilczy i obrzęków nie mam za to na kostkach

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Witam. Czy Gw z firmy Golden laboratories to sprawdzony towar ? Dobra cena jest na allegro i nie wiem czy brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
malina6
Witam. Czy Gw z firmy Golden laboratories to sprawdzony towar ? Dobra cena jest na allegro i nie wiem czy brać.


Gdzieś u znajomego widzialem ze ktoś golden labs kupił bo cena kusiła ale nie był zadowolony
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Lgd z czym najlepiej połączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Masownik1920
Lgd z czym najlepiej połączyć?


Zależy od Twojego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Ubicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Masownik1920
Ubicie


To połącz z mk677 i odpowiednia ilość węgli przed treningiem oraz w diecie dobowo i nic więcej nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 187 dni Na forum 187 dni Przeczytanych tematów 566
Maciejski
cris33
Odkąd biorę mk677 wybudzam się w środku nocy. Ktoś ma lub miał podobnie?

Jak Twoja sytuacja? Przeszło? Odstawiłeś, jedziesz dalej?


Lecę dalej, sytuacja się ustabilizowała. Obecnie biorę 30mg mk-677 + 400mg ekstratu z ashwagandhy przed snem i mam naprawdę dobry, spokojny i długi sen, budze się zawsze wypoczęty. Cukier też się ustabilizował, więc jestem naprawdę zadowolony.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium