SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
lodzianin pewnie i masz racje nie chce zaprzeczac ale ani ja ani Ty nie jestesmy lekarzami tym bardziej prof dr hab n. med jak moja i nie wiemy jaki cel ma to ze zapisala 100mg moze to jakies badanie chce zobaczyc jak zareaguja hormony to wie tylko ona

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114007
Nie chcę się tu wymądrzać ale niektórzy lekarze powinni "aktualizować" swoją wiedzę a nie bazować na tej z przed 10ciu lat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
dobrze przy najblizszej wizycie przekaze pani doktor

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
100mg raz na tydzień ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Zgodzę się z innymi wielokrotnie na forum widziałem ze lekarz przepisywał testosteron leczniczo i w większości było to 100mg e7d a co 4tyg to musza być mega wachania w stężeniu środka osobiście porozmawiał bym z endo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ale my nie mowimy tu o stosowaniu testosteronu jako cyklu sterydowego a mam wrazenie ze chcecie abym tak czesto robil iniekcje w celach czysto sportowych dopingowych

a w ulotce wyraznie napisane jest ze stosowac co 2-4 tyg czyli chyba jak najbardziej sluszne jest ze tak kazal mi stosowac bez jakichs skutkow ubocznych


Zmieniony przez - rescuediver w dniu 2019-01-24 13:35:18

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114007
Skutki uboczne to dopiero zaczniesz odczuwać ale przy takim stosowaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mysle, ze kazdy doskonale rozumie, ze to ma byc trt, a nie cykl. Generalnie chodzi o to, ze jak przybijesz to 100mg to po dwuch tyg nic z tego nie zostanie. Podwzgorze wylapuje sagnal, ze tescia jest wiecej, hamuje przysadke w kwestii uwalniania hormoniw gonadotropowch, w wyniku czego twoja produkcja, jeszcze bardzie spada. Odstawiam zle samopoczucie od trzeciego tygodnia po iniekcji. Nie wiem moze jest w tym jakis sens, a ja za malo wiem zeby go wylapac.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
sek w tym ze nawet gdybym chcial wiecej to nie mam skad , zadnego dobrego sprawdzonego zrodla ot co ok bosmy troche odbili od tematyki

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzies widzialem badania ze przy dawkach 50mg na 2 tygodnie test byl nizszy niz przed dawkowaniem poniewaz przestajemy go produkowac a podawany z zewnatrz jest w zbyt małej ilości by wartosc byla w widełkach. Zrobisz sobie krzywde.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium