SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3027
BSR
ShinJii
Siemka, mam dostęp do peptydów i sarmow i chciałbym spróbować z 8-12 tygodni na tym polecieć w celu zrzucenia opony, jest to dla mnie dodatek do biegania, ale chce też coś zacząć w dni wolne od biegania ćwiczyć na gumach żeby jakaś pompa była (siłownia mi się znudziła, proszę nie hejtowac :D)
Po analizie tego forum i dyskusjach z chatem gpt wypluł mi taką rozpiskę, uważacie że jest okej? :D wg mnie chyba gitara dawkowanie?
P.s. mam powiększona i stluszczona wątrobę, ciekawe czy mi ją "doj**ie" :D

Fragment 176-191:
Dawkowanie: 250 mcg raz dziennie (ze względu na brak potrzeby stosowania wyższej dawki w połączeniu z innymi środkami).
Ostarine MK-2866:
Dawkowanie: 10 mg dziennie (na dolnej granicy zalecanego zakresu, aby zminimalizować ryzyko skutków ubocznych przy jednoczesnym stosowaniu z innymi środkami).
Cardarine GW-501516:
Dawkowanie: 10 mg dziennie (ponownie, wybór niższej dawki ze względu na jednoczesne stosowanie innych środków).
SR9009:
Dawkowanie: 20 mg dziennie, podzielone na dwie dawki.
Ligandrol LGD-4033:
Dawkowanie: 5 mg dziennie (na dolnej granicy zalecanego zakresu).

Oraz pory brania, chyba też okej?


Dni nietreningowe:

Fragment 176-191: Może być przyjmowany rano lub przed snem. W obu przypadkach działanie jest podobne.
Ostarine MK-2866: Rano, ze względu na jego pozytywny wpływ na budowę mięśni.
Cardarine GW-501516: Rano, dla potencjalnych korzyści zwiększenia energii i wytrzymałości przez cały dzień.
SR9009: Ze względu na jego krótki okres półtrwania, może być przyjmowany w dwóch dawkach: jedna rano, druga w południe.
Ligandrol LGD-4033: Rano, dla korzyści anabolicznych.

Dni treningowe (bieganie rano na czczo):

Fragment 176-191: Przed treningiem, aby maksymalizować spalanie tłuszczu.
Ostarine MK-2866: Po treningu, dla wsparcia regeneracji i budowy mięśni.
Cardarine GW-501516: 30 minut przed treningiem, dla zwiększenia wytrzymałości.
SR9009: Jedna dawka przed treningiem, druga w południe.
Ligandrol LGD-4033: Po treningu, dla korzyści anabolicznych.





Zmieniony przez - ShinJii w dniu 2023-09-07 08:55:11

Zmieniony przez - ShinJii w dniu 2023-09-07 08:58:10


Jak chcesz zrzucić oponę i masz sporo nadprogramowego tłuszczu to ostaryna i lgd zbędne. Tak samo frag który powinieneś zastosować jak tłuszczu będzie naprawdę mało lub conajmniej umiarkowanie a nie gdy sporo będzie go schodzić od samego deficytu wygenerowanego dietą. GW zwiększyłbym do 20mg a SR do 30mg


Nawet jeśli mam naprawdę darmowy dostęp do tych środków? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Jeśli coś jest zbędne to fakt, że jest darmowe nie znaczy, że nagle stanie się potrzebne. Dodatkowo jak odradzałem w ogóle nie sugerowałem się Twoim portfelem a przeznaczeniem środka do konkretnej sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
ShinJii
[

Nawet jeśli mam naprawdę darmowy dostęp do tych środków? :P


Dobrze chłopie, że w piekarni nie pracujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3027
BSR
Jeśli coś jest zbędne to fakt, że jest darmowe nie znaczy, że nagle stanie się potrzebne. Dodatkowo jak odradzałem w ogóle nie sugerowałem się Twoim portfelem a przeznaczeniem środka do konkretnej sytuacji.

Ok, dzięki za info :D


Psycho Dad
ShinJii
[

Nawet jeśli mam naprawdę darmowy dostęp do tych środków? :P


Dobrze chłopie, że w piekarni nie pracujesz


Cicho :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
rarytas1
Msoko65
Biorę izotek 40mg ed i test leci 300mg week
Izotek juz lekko zaburza wyniki watrobowe i pytanie czy lgd bądź rad jedzie po wątrobie bo myślę nad wrzuceniem?

Dodawanie do izoteku jakiegokolwiek orala jest bardzo niebezpieczne , dodatkowo treningi na izoteku muszą być wykonywane z zapasem powtórzeń, wszelkie próby sztucznego podnoszenia siły i trening na zbyt dużych ciężarach może spowodować duże szkody w stawach, sciegnach, wiazadlach. Jeżeli o treningu myślisz długofalowo poważne koksowanie, trenowanie przełóż na okres po zakończeniu leczenia na izoteku.
U mnie wszystkie kontuzje jakie doznałem były w okresie stosowania izoteku a brałem dawkę 10 mg przy wadze 110 + ty bierzesz 40 mg




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-09-07 10:19:15

Póki co zjadlem prawie 2g z 12g docelowych i oby suchość ust była jedynym i ostatnim skutkiem ubocznym.Ewentualnie zejdę z dawki na 20mg.
Biorę profilaktycznie MSM , siarczan chondroityny , glukozamine , kolagen, wit c , omega , NAC , liv52 i probiotyki.Dużo zdrowych tłuszczy w diecie , unikam ostrego, kwaśnego - tak jak mi tu poradzono.
Zacząłem masę waga ok 82kg, rekordów nie mam w zamiarze bić .Dosyć długi mam trening zdecydowałem się na split 3 dniowy i trochę tego jest także z ciężarem nie szaleje żeby wszystko odpowiednio skatować.

Chcialbym zobaczyć jak provi na mnie działa czy to tez juz będzie zbytnio obciążać bebechy ?

Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-09-08 21:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Msoko65 izotek jest chemioterapeutykiem który cały organizm ora piekielnie. Zdroworozsądkowo powinieneś wszelkie eksperymenty z dopingiem przenieść na po kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Sugerujesz zejść z testa nawet ? Rozumiem ze zdrowy rozsądek podpowie zejść ze wszystkiego.10msc biję i wyniki morfologii wątroby nerek lipidów po tych 10msc mam zdecydowanie lepsze niż przed wejściem na bombę.Być może to zejście z 25-30 Bf na 10-12% tu pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Zejść że wszystkiego i może jeszcze przestać trenować żeby sobie krzywdy nie zrobić .. bez przesady już, na prawdę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
rarytas1
Msoko65 izotek jest chemioterapeutykiem który cały organizm ora piekielnie. Zdroworozsądkowo powinieneś wszelkie eksperymenty z dopingiem przenieść na po kuracji


Izotek jest chemioterapeutykiem ? ... izotek jest syntetyczną pochodna wit. A która działa lekko przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo ale nie jest to chemia ! . Poza tym poza izotekiem sa inne leki / środki na ogarnięcie łojotoku ? Nie chodzi o trądzik ale o tłustą skórę?
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Proponuję zagłębić się w badania naukowe dot. izoteku , poczytać o setkach tysięcy poszkodowanych i po dłuższej lekturze z pełną odpowiedzialnością doradzać biedakowi dodawać cokolwiek do tego leku. Źle mnie zrozumieliście bo nie pisze o odstawieniu testosteronu a o niedokładaniu do teścia orali, nie pisze również o nietrenowaniu a o treningu bez przesadnego obciążania stawow . Wasze życie ,Wasze zdrowie. Ile ten izotek będzie leciał 6-12 miesięcy przecież to nie wieczność
Brałem izotek, czytałem o nim wszystko i wiem co piszę, jeśli ktoś się nie zagłębiał w temat izo niech milczy bo pytającemu może przez niewiedzę zrobić dużą krzywdę
Skutki uboczne sterydów, sarmów to nic przy izoteku


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-09-09 08:43:38
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium